[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

یک دیدار جذاب در مرودشت، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: در هفته ای که گذشت، لیگ برتر فوتبال فارس نیز هفدهمین هفته فصل 98 خود را پشت سر گذاشت. در این هفته شش دیدار در شهرهای نورآباد، کازرون، گراش، شیراز و میمند به انجام رسید و در مهم‌ترین دیدار، صدرنشین شکست خورد!
تیم استوک مردوشت که به کازرون سفر کرده بود، در برابر میزبان پایین جدولی خود تن به شکست ناباورانه یک بر صفر داد. بدین ترتیب استوک در امتیاز 31 و در صدر جدول باقی ماند، اما فاصله امتیازی اش با تیم دوم کاهش یافت.
تیم اوج گرفته بُنتو اسیر مُهر با هدایت محمد عباسی این هفته در شیراز میهمان تیم افول کرده و ته جدولی زاگرس شیراز بود و در پایان با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید. بدین ترتیب بنتو با 29 امتیاز به رده دوم جدول صعود کرد. تیمی که هفته‌های زیادی از فصل جاری را در رتبه‌های میانی جدول سپری کرده بود.
اما تیم ایمان سبز شیراز که در بیشتر هفته‌های این فصل یکی از رتبه‌های اول یا دوم جدول را به خود اختصاص داده بود، این هفته با تساوی دو دو برابر تیم پایین جدولی ایرانیان شیراز متوقف شد و به رتبه چهارم سقوط کرد. تیم پدیده ستارگان آباده هم این هفته نتوانست میزبان پایین جدولی‌اش را شکست دهد و با تساوی یک بر یک متوقف شد تا در رتبه سوم قرار بگیرد.
تیم هلال احمر گراش دو بر یک پرسپولیس شیراز را شکست داد تا با 27 امتیاز در رتبه پنجم قرار بگیرد. البته سه امتیاز بازی مقابل تیم ایمان سبز هنوز رسماً به حساب گراشی‌ها واریز نشده و در صورتی که این امتیاز در جدول محسوب شود، نماینده گراش در رتبه دوم جدول قرار خواهد گرفت.
همچنین تیم لیدوما نورآباد هم این هفته با نتیجه دو بر یک تیم ماهان نوین شیراز را شکست داد و با 26 امتیاز به رتبه ششم جدول صعود کرد. 
هفته هجدهم این رقابت‌ها فردا و پس فردا برگزار خواهد شد. فردا از ساعت 12 در شهر مرودشت تیم استوک میزبان لیدومای نورآباد است. از ساعت 13 در ورزشگاه اختصاصی باشگاه ماهان، تیم ماهان نوین شیراز میزبان هلال احمر گراش خواهد بود. از ساعت 14 هم تیم بنتو اسیر مهر در زمین خود میزبان کاروتک کازرون خواهد بود و بالاخره تیم پدیده ستارگان آباده در شهر خود میزبان زاگرس شیراز است. همچنین روز شنبه تیم پرسپولیس شیراز در ورزشگاه اختصاصی باشگاه ماهان میزبان ایرانیان شیراز خواهد بود و تیم ایمان سبز شیراز در ورزشگاه شهید دستغیب به مصاف پادنا میمند خواهد رفت. همچنین در دو بازی از لیگ دسته اول فوتبال استان، جمعه تیم سایپا دیزل پارسه شیراز میزبان بازرگانی رایان ممسنی خواهد بود و شالیزار کامفیروز مرودشت به مصاف ایلدرم فراشبند خواهد رفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی