[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

شش تیم برای کسب رتبه دوم می‌جنگند!، روزنامه شیراز نوین

شیراز نوین: هفته هشتم لیگ برتر فوتسال استان فارس روز جمعه هفته گذشته با برگزار شش دیدار در شهرهای صفاشهر، فسا، داراب، استهبان، جهرم و نی‌ریز به انجام رسید و تیم‌های معراج میانشهر، شهید برمن، فجرآریا و شهید بیاتی رقبای خود ر اشکست دادند و دو دیدار به تساوی انجامید.
در گروه نخست رقابت‌ها دیدار حساس تیم‌های ستارگان صفاشهر و شهرداری مرودشت با تساوی دو دو به پایان رسید. بدین ترتیب ستارگان با 12 امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت و شهرداری با 9 امتیاز به رتبه پنجم سقوط کرد.
اما نتیجه جالب در داراب رقم خورد. تیم صدرنشین و بی‌شکست منتخب زرقان در مصاف با تیم یکی مانده به آخر جدول، یعنی شهید برمن با نتیجه 9 بر 5 تن به شکست داد. بدین ترتیب زرقانی‌ها در امتیاز 19 صدرنشین باقی ماندند و برمن با 12 امتیاز به رتبه چهارم صعود کرد. 
همچنین تیم بدون پیروزی معراج میانشهر فسا نیز به نخستین پیروزی خود دست یافت و با نتیجه سه بر یک منتخب قطب آباد جهرم (تیم دوم جدول) را شکست داد. نماینده فسا پیش از این حتی یک تساوی هم در کارنامه خود نداشت و با این پیروزی سه امتیازی شد. منتخب قطب‌آباد هم با 13 امتیاز در رتبه دوم باقی ماند.
با توجه به نتایج این هفته، تیم منتخب زرقان صعود خود به مرحله نیمه نهایی را قطعی کرد. جدال بین نمایندگان جهرم، صفاشهر، داراب و مرودشت برای قرار گرفتن در رتبه دوم تا روز پایانی ادامه خواهد داشت.
فردا در بازی‌های هفته نهم این گروه، تیم شهرداری مرودشت میزبان منتخب قطب آباد جهرم است. پیروزی مرودشتی‌ها در این بازی، معادلات این گروه را به شدت پیچیده خواهد کرد. همچنین تیم ستارگان صفاشهر به مصاف تیم هم امتیاز خود یعنی شهید برمن داراب خواهد رفت. تیم‌های صدرنشین و قعرنشین هم در زرقان به مصاف هم می‌روند و تیم منتخب زرقان در صورت کسب یک تساوی در این بازی خانگی و به ظاهر آسان، صدرنشینی خود را قطعی خواهد کرد.
اما در گروه دوم، روز جمعه هفته گذشته تیم صدرنشین نبرد داراب در استهبان برابر تیم قعرجدولی شهرداری استهبان با تساوی دو بر دو متوقف و در صدر جدول 18 امتیازی شد. نبرد هم صعودش به مرحله نیمه‌نهایی را تقریباً قطعی می‌بیند.
تیم اتوگلد سیروان که پیش از این با نام ثامن شیراز در رقابت‌ها شرکت می‌کرد، این هفته در نی‌ریز با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد؛ اما در رتبه دوم با 13 امتیاز باقی ماند. شهید بیاتی با این پیروزی 12 امتیازی شد و یکی از شانس‌های مسلم صعود به نیمه‌نهایی خواهد بود. همچنین تیم فجرآریای جهرم در مصاف با پیران ویس زرین دشت با حساب چهار بر دو به پیروزی رسید و با 8 امتیاز در رتبه پنجم باقی ماند. در هفته نهم این گروه، تیم نبر داراب در زمین خود میزبان پیران ویس زرین دشت خواهد بود. نبرد با کسب یک تساوی صعود خود به نیمه نهایی را قطعی می‌کند؛ اما پیران ویس نیاز به کسب هر سه امتیاز این مسابقه سخت دارد. تیم شهرداری استهبان هم میزبان شهید بیاتی نی ریز است. نماینده استهبان شانسی برای صعود ندارد؛ اما نی ریزی‌ها با کسب سه امتیاز می‌توانند شانس خود برای صعود به نیمه نهایی را افزایش دهند. اما حساس ترین بازی در شیراز بین تیم‌های دوم و سوم جدول برگزار می‌شود. تیم اتوگلد سیروان در صورت کسب هر سه امتیاز این مسابقه، این شانس را دارد که پیش از هفته پایانی صعود خود به نیمه نهایی را قطعی و حریف نماینده زرقان شود. 
تمام ‌دیدارهای فردا از ساعت 14 آغاز خواهند شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی