[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

آرسنال برای تعطیلات به دبی می‌رود، روزنامه شیراز نوین


تیم آرسنال اردوی خود را برای تعطیلات زمستانی در کشور امارات و شهر دبی برگزار خواهد کرد. آرسنال بعد از بازی روز یکشنبه خود برابر برنلی، فرصت خوبی برای استراحت کردن به دست خواهد آورد؛ چرا که بعد از آن تیم‌های لیگ برتر به مدت دو هفته به تعطیلات زمستانی خواهند رفت.
برخی از تیم‌های لیگ برتر انگلیس کشورهای خاورمیانه را برای گذراندن تعطیلات و انجام تمرین‌های خود در نظر دارند؛ اما به دلیل برخی تنش‌ها در خاورمیانه، این موضوع در‌ هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. 
آرسنال یکی از تیم‌هایی است که به دلیل مسائل اسپانسرینگ خود، همیشه کشور امارات و شهر دبی را به عنوان مقصد خود برای گذراندن تعطیلات انتخاب کرده است. حالا نیز به نظر می‌رسد شاگردان آرتتا تعطیلات پیش‌رو را نیز در دبی پشت سر خواهند گذاشت. این اردو بین روزهای ۷ تا ۱۱ فوریه برگزار خواهد شد. 
سرمربی توپچی‌ها نیز در مصاحبه با سایت باشگاه، سفر آرسنال به دبی را تأیید کرده است. او در این باره گفت: «دبی مکان فوق العاده ای است و امکانات درجه یک فوتبال در آنجا وجود دارد. این امر به ما کمک خواهد کرد قبل از ورود به یک قسمت مهم فصل، تغییر محیط را تجربه کنیم.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی