[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

۳۵درصد تخفیف ارمغان هایپرلند برای شیرازی‌ها، روزنامه شیراز نوین

مدیر هایپرلند شیراز گفت: با مشارکت تولیدکنندگان داخلی اقلام عرضه شده در این مجموعه 30 تا 35 درصد زیرقیمت بازار به خریداران این استان عرضه ‌می‌شود.
به گزارش روابط عمومی هایپرلند شیراز،  عمادی در بازدید فرماندهان پایگاه‌های‌مقاومت بسیج ادارات استان فارس از مراحل تجهیز و راه‌اندازی هایپرلند شیراز، افزود: برای حمایت از مصرف‌کنندگان و خریداران تولیدات کارخانه‌های ‌استانی مستقیماً بدون واسطه در مجموعه هایپرلند عرضه شده و این مهم منجر به کاهش قیمت ‌می‌شود.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص قیمت‌گذاری اجناس در هایپرلند گفت: مبنای قیمت برمبنای حمایت از مصرف‌کنندگان است.
عمادی تأکید کرد: تلاش می‌کنیم در این مجموعه اقلام با برند ایرانی  و درجه یک عرضه شود و کارشناسان ویژه‌ای‌برکیفیت اقلام نظارت کنند. مدیرهایپرلند شیراز گفت: تنوع کالا، کاهش قیمت حذف واسطه‌ها، جلوگیری از کالاهای غیراستاندارد، تثبیت قیمت کالاها تأمین نیاز و مایحتاج ضروری مردم از جمله مؤلفه‌هایی است که در این مجموعه دنبال‌ می‌شود. عمادی با تأکید براینکه در شرایط موجود نقش استراتژیک هایپرلند در توزیع محصولات کشاورزی و فراورده‌های‌لبنی و ... اهمیت آن را دو چندان کرده، افزود: هایپرلند درمحدوده آپارتمان‌های ‌شرق قرار گرفته و دارای همه امکانات برای پاسخگویی به شهروندان است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی