[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

۴۸ هزار واحد مسکن ملی در فارس ساخته می‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با اشاره به این که در مجموع این استان بیش از یک میلیون واحد خانوار و حدود۹۷۵ هزار واحد مسکن وجود دارد، افزود: تعداد ۴۴ هزار واحد کمبود مسکن وجود دارد که در قالب طرح اقدام ملی برای مسکن تولید خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمود رضایی‌کوچی در نشست خبری دهه مبارکه فجر با بیان این که 112 هزار واحد مسکن مهر در این استان تعریف شده است، اظهارداشت: 107 هزار واحد مسکن مهر تاکنون به بهره‌برداری رسیده است و تا پایان سال 98 نیز یک هزار و 160 واحد آماده افتتاح خواهد بود. وی با اشاره به این که در کل کشور 400 هزار واحد مسکن در قالب طرح اقدام ملی ساخته خواهد شد، ادامه داد: از این تعداد 200 هزار واحد در شهرهای جدید، 100 هزار واحد در بافت‌های‌فرسوده شهرها و 100 هزار واحد در سایر شهرها ساخته خواهد شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: در این استان 48 هزار واحد مسکن ملی ساخته خواهد شد که 25 هزار واحد در شهر صدرا، 11 هزار واحد در شهر شیراز و 12 هزار واحد در دیگر شهرها ساخته خواهد شد. رضایی با بیان این که در دقایق اولیه ثبت‌نام طرح اقدام ملی برای تولید مسکن در استان فارس، شش هزار نفر ثبت‌نام کردند و در 24 دقیقه ثبت‌نام تکمیل شد، گفت: سامانه‌ای‌تعریف شده است که چند دستگاه مانند بانک مرکزی، ثبت‌احوال و ثبت اسناد داشتن شرایط لازم متقاضیان را کنترل خواهند کرد. وی تصریح کرد: مرحله دوم ثبت‌نام طرح اقدام ملی برای تولید مسکن در استان فارس به زودی صورت خواهد گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی