[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز: آماده همکاری با مؤسسه ملی مرهم هستیم ، روزنامه شیراز نوین

با همکاری استاندار فارس و دانشگاه علوم پزشکی شیراز، جراحان پلاستیک و ترمیمی مؤسسه ملی سلامت مرهم در بیست و هفتمین سفر خیرخواهانه خود به استان فارس سفر کرده و بیماران نیازمند جراحی شکاف لب و کام از سراسر کشور را درمان‌می‌کنند. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس دانشگاه با اعلام آمادگی دانشگاه و مجموعه سلامت فارس برای اجرای این اقدام نیک اندیشانه گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مجموعه سلامت فارس برای ارایه تمامی ظرفیت‌های‌تخصصی و درمانی خود در این حرکت انسان دوستانه، آمادگی دارد.  دکتر «مهرزاد لطفی» در دیدار با مسئولان مؤسسه ملی سلامت مرهم و اساتید گروه‌های‌آموزشی دانشگاه، ظرفیت‌های ‌موجود و مراکز درمانی دانشگاه را معرفی کرد و خواستار برنامه‌ریزی مشترک گروه‌های‌آموزشی و درمانی دانشگاه با مؤسسه ملی سلامت مرهم، با هدف خدمات‌رسانی هرچه بهتر به مراجعان شد.
معاون درمان دانشگاه نیز در این نشست، از استادان رشته‌های‌مختلف و کارکنان اتاق عمل و بیهوشی برای مشارکت در این اقدام خیر دعوت به همکاری کرد. دکتر «علی اکبری» افزود: این اقدام نیکوکارانه در ۱۰ اتاق عمل مجموعه سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز انجام‌ می‌شود.
رئیس مرکز تحقیقات سوختگی دانشگاه نیز در این نشست تلاش‌ها‌ و اقدامات جراحان، استادان و دانشگاه علوم پزشکی و مجموعه سلامت فارس را در درمان بیماران مبتلا به شکاف لب، کام و ناهنجاری‌های مادرزادی سر و صورت بیان کرد.
دکتر «علی اکبر محمدی» اعلام کرد: استادان و جراحان دانشگاه علوم پزشکی شیراز همواره آماده مشارکت در این اقدام نیک‌اندیشانه با هدف خدمات‌رسانی به مردم هستند.
دکتر «کامیار اژدری» فوق تخصص جراحی پلاستیک و عضو هیئت امنای مؤسسه ملی سلامت مرهم نیز در این نشست با توضیح نوع فعالیت‌ها‌ و شیوه خدمات‌رسانی به بیماران، اعلام کرد: این اقدام خیرخواهانه به همت اعضای تخصصی «مؤسسه ملی سلامت مرهم» با همکاری گروه‌های‌آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز انجام‌می‌شود و ویژه بیمارن نیازمندی است که از سراسر کشور برای دریافت این خدمت درمانی به شیراز مراجعه‌می‌کنند. 
عضو هیئت امنا و نماینده اجرایی مؤسسه ملی سلامت مرهم نیز در این نشست گفت: اعضای این تیم به سرپرستی دکتر «عبدالجلیل کلانترهرمزی»، با هدف معاینه و درمان رایگان بیماران مبتلا به شکاف لب، کام و ناهنجاری‌های مادرزادی سر و صورت از سیزدهم تا هجدهم اسفند ۱۳۹۸ میهمان مجموعه سلامت فارس هستند. «حسین پورقیومی» با اشاره به رایگان بودن این خدمات، از مراجعان خواست تا برای نام‌نویسی و نوبت‌دهی اولیه به پایگاه اینترنتی موسسه ملی سلامت مرهم به نشانی اینترنتی www.marhamportal.irو یا به نزدیکترین مرکز بهداشت محل سکونت خود مراجعه کنند.
این نشست با حضور استادان و جراحان پلاستیک دانشگاه و معاونت درمان دانشگاه برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی