[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

هیئت ژیمناستیک فارس برای دهه فجر آماده می‌شود، روزنامه شیراز نوین

قائم مقام هیئت ژیمناستیک استان فارس محوریت برنامه‌های این هیئت ورزشی را در گرامی‌داشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ‌توسعه ورزش ژیمناستیک با تکیه بر دعوت همگانی از ورزشکاران و مردم عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی ‌هیئت ژیمناستیک استان فارس، سید علیرضا دیهیمی ‌با اشاره به اینکه در آستانه ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ایام‌الله دهه فجر و نیز هم‌زمانی با سالروز میلاد حضرت زهرا(س) در فضایی متفاوت برگزار خواهد شد، اجرای مسابقات این دوره را با گرامی‌داشت یاد سردار سرافراز دل‌ها  شهید سپهبد قاسم سلیمانی همراه دانست.
وی در ادامه ابراز داشت: برنامه‌ها در دو گروه بانوان و آقایان برنامه‌ریزی شده است، برخی‌رویداد‌ها نیز به‌صورت گردهمایی اجرا خواهد شد؛ از جمله گردهمایی مسئولان و نمایندگان هیئت‌های ژیمناستیک شهرستان‌های فارس به‌منظور دانش‌افزایی در عرصه ژیمناستیک برای همه که با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز برگزار می‌شود.
قائم مقام هیئت ژیمناستیک استان فارس افزود: ژیمناستیک برای همه یکی از شاخه‌های نوپای ژیمناستیک است که افراد از سن 7 سال تا 70 سال می‌توانند در آن فعالیت کنند و بیشتر با هدف گسترش این رشته ورزشی ترتیب داده شده است.
دیهیمی‌ در ادامه به برگزاری دوره یکسان‌سازی و دانش‌افزایی مربیان ژیمناستیک هنری اشاره کرد و توضیح داد: تمامی ‌مربیان شرکت‌کننده در این دوره از مسائل به‌روز این رشته آگاهی پیدا خواهند کرد تا بتوانند  همگام با قوانین به‌روز دنیا فعالیت کنند.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات مینی ترامپولین، برگزاری مسابقات ژیمناستیک هنری با مشارکت 26 شهرستان از سراسر استان فارس، اعزام به مسابقات لیگ ترامپولین کشور در استان یزد و برگزاری فستیوال ژیمناستیک و ورزش‌های همگانی در سالن امام حسن مجتبی(ع) شهرداری از دیگر برنامه‌های هیئت ژیمناستیک در این ایام است.
سید علیرضا دیهیمی ‌ضمن سپاس از حمایت‌های سازمان ورزش و جوانان استان فارس و شهرداری شیراز تمام تلاش مدیریت و کادر فنی هیئت ژیمناستیک فارس را ارتقای توانمندسازی و قهرمان‌پروری و همچنین موفقیت‌های بیشتر در عرصه کشوری و بین المللی ورزشکاران این رشته پایه و مهم ورزشی عنوان کرد.
نایب رئیس هیئت ژیمناستیک استان فارس نیز به تشریح برنامه‌های بخش بانوان در ایام دهه فجر پرداخت. معصومه پرونده ابراز داشت: در ایام ولادت حضرت صدیقه زهرا(س) که با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی‌ هم‌زمان است،‌ برنامه‌های ورزشی ویژه بانوان با رنگ و بویی دیگر برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: با توجه به فعالیت‌های مستمر و تمرینات مداوم ورزشی ژیمناستیک کار در بخش  بانوان، ورزشکاران  استان فارس در دهه فجر در مسابقات ژیمناستیک هنری  و ژیمناستیک ریتمیک شرکت خواهند کرد.
وی هدف از برگزاری این مسابقات را با محوریت گرامی‌داشت مقام حضرت زهرا(س) و روز زن برشمرد و ادامه داد: برگزاری مسابقات ایروبیک ژیمناستیک (اکروژیم) و نیز جشنواره مینی ترامپولین از دیگر برنامه‌های این دهه خواهد بود.
معصومه پرونده اظهار داشت: برنامه‌ها و فعالیت‌های ژیمناستیک بخش بانوان در مسیر دانش افزایی داوران و  کادر فنی و همچنین توانمندسازی و ارتقای جایگاه ورزشکاران موفق استان فارس است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی