[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

کامیاب: غفلت از جوانان خسرانی جبران‌ناپذیر برای جامعه دارد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس با انتقاد از عدم برگزاری جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان‌های استان گفت: برگزاری این جلسات توسعه مشارکت جوانان را در پی خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب که پیش از ظهر روز یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان سخن می‌گفت، افزود: در کنار استفاده از ظرفیت‌های فراوان جوانان در رویدادها و مناسبت‌های مختلف می‌بایست فضایی را برای حل مشکلات آنها نیز فراهم سازیم.
وی غفلت از جوانان را خسرانی جبران ناپذیر برای جامعه در زمان حال و آینده دانست و با برشمردن گوشه‌هایی از اقدامات سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان در چند سال اخیر گفت: در جریان سیل اخیر سیستان و بلوچستان این سمن‌ها به صورت خودجوش و مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان کمک برای هم‌وطنانمان در این استان جمع آوری کرده و هم اکنون چند سمن برای خدمت رسانی در سیستان و بلوچستان مستقر شده‌اند. وی برگزاری جشن‌های ویژه سالگرد پیروزی انقلاب، برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های نظام و برگزاری ده‌ها برنامه‌ متنوع و بخشی از برنامه‌های سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان در ماه جاری دانست و گفت: خودباوری جوانان فارس باعث شده امروز همه مدیران استانی و ملی برای آنها حساب جداگانه باز کند. دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان در بخش دیگری از صحبت‌هایش در این نشست که به ریاست استاندار فارس برگزار شد، به اشتغال زایی سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان نیز اشاره کرد و گفت: در سال گذشته و از محل اعتبارات داخلی وزارت ورزش و جوانان مبلغ هشت میلیارد و یکصد میلیون تومان تسهیلات به سازمان‌های مردم‌نهاد جوان استان پرداخت و از این رهگذر ۲۰۰ شغل ایجاد شده است. کامیاب در ادامه به افتتاح مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی اشاره کرد و با تقدیر از همکاری‌های دو جانبه این مرکز علمی ‌با اداره کل ورزش و جوانان افزود: اقدامات این نهاد در یک سال گذشته در حوزه جوانان ضمن برنامه‌مند بودن تأثیر بسیاری در روند توسعه مشارکت جوانان داشته است.وی در پایان خط مشی وزارت ورزش و جوانان به سوق دهی برنامه‌ها به سمت تحقق منویات مقام معظم رهبری به بیانیه گام دوم مبنی بر اهمیت دادن به جوانان با توجه به زیرساخت‌های مرتبط به این نسل اعلام کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی