[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

بونوچی: شکست مقابل ناپولی درس مهمی ‌برای ما بود، روزنامه شیراز نوین

لئوناردو بونوچی ستاره یوونتوس بعد از شکست 2-1 این تیم مقابل ناپولی میگوید این شکست درس باارزشی برای بیانکونری بوده است.
 لئوناردو بونوچی ستاره خط دفاعی یوونتوس می‌گوید شکست تیمش مقابل ناپولی که با نتیجه 2-1 اتفاق افتاد درس باارزشی برای بیانکونری خواهد بود. بونوچی همچنین به این اشاره کرد که گل دوم دریافتی یووه ناشی از ریسک همیشگی دفاع منطقه‌ای بوده است.
ناپولی دیشب در زمین خود با گل‌های پیوتر زیلینسکی و لورنزو اینسینیه از یووه پیش افتاد تا حتی گل دیرهنگام کریستیانو رونالدو هم برای نجات یووه از شکست کافی نباشد. یوو به این ترتیب فرصت افزایش اختلاف خود با اینترمیلان به شش امتیاز را از دست داد.
بونوچی در پایان بازی به خبرنگاران گفت: ناپولی امشب بیشتر از صددرصد توان خود را برای پیروزی گذاشت. آنها روی تک‌تک توپ‌ها و تکل‌ها خیلی مصمم بودند. ما در بازی دیشب 99درصد توان‌مان بودیم و بهای این را هم پرداخت کردیم.
ستاره یوونتوس در ادامه صحبت‌هایش گفت: امیدوارم این برای ما درس باارزشی باشد تا بدانیم اگر در یک بازی از حداکثر توان استفاده نکرده و با تمام وجود تلاش نکنیم ممکن است کیفیت‌مان برای رسیدن به پیروزی کافی نباشد. ما امشب به اندازه کافی تهاجمی ‌نبودیم، به اندازه کافی پاس‌های طولی بین خطوط ندادیم و در پرسینگ هم کند بودیم. این در حالی بود که ناپولی از همه چیزش مایه گذاشت. من گتوزو را می‌شناسم و می‌دانم او تیمش را برای چنین بازی‌هایی چطور آماده می‌کند. او تمام روح و جانش را برای آماده‌سازی تیم می‌گذارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی