[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

لمپارد: هازارد یکی از بهترین بازیکنان تاریخ چلسی بود، روزنامه شیراز نوین

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی مدعی شد تیمش به بازیکنان جدید نیاز دارد. اگرچه به نظر می‌رسید با بخشیده شدن بخشی از محرومیت چلسی در بازار نقل و انتقالات این تیم در زمستان دست به خریدهای بزرگی خواهد زد، اما آبی‌های لندن تا به حال روند منفعلانه‌ای‌را طی کرده اند. فرانک لمپارد ضمن اهمیت جدایی ادن ‌هازارد در تابستان، او را یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه چلسی خطاب کرد.
فرانک لمپارد گفت: واقعیت این است که ما در تابستان دوران محرومیت و مجازات را سپری می‌کردیم و اگرچه من نمی‌دانم این تصمیم درست بود یا غلط، اما به هر حال حق خرید بازیکن نداشتیم و این شرایط به تیم شما آسیب خواهد زد. همچنین ما ادن ‌هازارد، که قطعاً یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه چلسی بود را از دست دادیم. عملکردی که‌ هازارد در این شش یا هفت سال گذشته برای این باشگاه چلسی داشت باعث شد او به چنین جایگاهی دست یابد.
فکر می‌کنم کار من این است که هر روز در زمین تمرین کنار بازیکنان کار کرده و تلاش کنم شرایط چلسی بهتر و رو به جلو باشد. بخش دیگر کار این است که چگونه با آوردن بازیکنان جدید پیشرفت کنیم و ما در تابستان این موقعیت را از دست دادیم. حالا ما در حال تلاش برای جذب بازیکنان جدید هستیم و برای رسیدن به چهار تیم برتر به این تغییر نیاز داریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی