[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

افتتاح وکلنگ‌زنی پروژه‌های دهه فجر در فارس، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با دومین روز از ایام الله دهه فجر و با حضور حسین شیرزاد معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی آیین کلنگ‌زنی «کارخانه خوراک دام و طیور تعاونی مرغداران استان فارس» برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، مجری کارخانه مذکور «اتحادیه مرغداران استان فارس» است و اعتباری بالغ بر80  میلیارد ریال به منظور راه‌اندازی این کارخانه پیش‌بینی شده است که تاکنون اعتبارات از منابع داخلی اتحادیه هزینه شده است. در این آیین محمد مهدی قاسمی رئیس سازمان جهاد‌کشاورزی، هدایت‌الله رحیمی رئیس سازمان تعاون روستایی استان فارس و جمعی از مسئولان نیز حضور داشتند.
گشایش مزرعه مرغ مادر گوشتی مهر طیور شیراز
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، این مزرعه که در قالب زنجیره و با ظرفیت تولید 4.2 میلیون قطعه جوجه یک روزه و 30 هزار قطعه مرغ مادر گوشتی فعالیت ‌می‌کند، اشتغال‌زایی مستقیم 25 نفری را دارد.
زنجیره مذکور با اعتباری بالغ بر140 میلیارد ریال راه‌اندازی شد و از تسهیلات ده‌میلیارد ریال بانک کشاورزی نیز استفاده کرده است.
افتتاح فاز دوم شرکت سمیران سلامت شیراز
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، این سردخانه دو‌مداره بسته‌بندی و سورتینگ میوه تازه با ظرفیت نگهداری 19 هزارتن میوه و اشتغال‌زایی 129 نفر فعالیت ‌می‌کند. به منظور بازسازی و نوسازی سردخانه مذکور، مجری طرح 28 هزار و 500 میلیون ریال هزینه کرده است.
در مراسم‌های اعلام شده  محمد مهدی قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی، هدایت‌الله رحیمی رئیس سازمان تعاون روستایی استان فارس و جمعی از مسئولان نیز حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی