[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

خدمات نظام در دهه فجر معرفی شود، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری فارس توجه به بیانه دوم انقلاب و بهره‌گیری از آن در گذر از مشکلات را از جمله راهکارهای مؤثر برای مدیران عنوان کرد و گفت: برخی نگاهی کودکانه به خدمات دولت دارند و تلاش می‌کنند تا مانع از معرفی این خدمات شوند و در همین ایام بالغ بر ۴ هزار میلیارد تومان طرح‌های مختلف در فارس به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس احمدی‌زاده در جلسه شورای اداری شهرستان سپیدان با گرامی داشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: فرصت مناسبی برای ارائه خدمات نظام  در این ایام وجود دارد و دولت تدبیر و امید نیز  در این راستا فعالیت‌های ارزشمندی را به مردم ارائه داده است.
وی خاطر نشان کرد: اقدامات دولت در مهار تورم  و افزایش اشتغال قابل‌تقدیر است.
احمدی‌زاده با اشاره به اقدامات ظالمانه دولت آمریکا در وضع تحریم‌های اقتصادی گفت: اکنون مردم فشارهای زیادی را ناشی از این تحریم‌ها ‌تحمل می‌کنند اما امید داریم تا با گذر از این ایام سخت به شرایط مطلوب‌تری دست یابیم.
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری فارس توجه به بیانه دوم انقلاب و بهره‌گیری از آن در گذر از مشکلات را از جمله راهکارهای مؤثر برای مدیران عنوان کرد و گفت: برخی نگاهی کودکانه به خدمات دولت دارند و تلاش می‌کنند تا مانع از معرفی این خدمات شوند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی