[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

حمایت از آسیب‌دیدگان اجتماعی ادامه‌دار است ، روزنامه شیراز نوین

دکتر یوسف آفرینی:  از طریق محبت و حمایت‌ می‌توان در افراد آسیب‌دیده انگیزۀ تغییر ایجاد کرد

  شیرازنوین- گروه خبر
رئیس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز گفت: حمایت شهرداری شیراز از آسیب‌دیدگان اجتماعی ادامه دارد.
به گزارش شیرازنوین مناطق کمتر برخوردار شیراز در یکی از شب‌های سرد زمستان میزبان فرماندار، معاون فرهنگی شهرداری و شهردار منطقه هشت شیراز به دعوت اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب‌دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز بود.
به گفته دکتر یوسف آفرینی، رئیس اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب‌دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز حمایت‌هایی از قبیل توزیع غذا، لباس و میوه با حضور امیری، فرماندار کلان‌شهر شیراز و جعفری، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز و مهندس قلندری شهردار منطقه ۸ و نماینده مدیرکل بهزیستی در محله‌های کمتر برخوردار و پُرآسیب کلانشهر شیراز انجام شد.
آفرینی در ادامه خاطر نشان کرد: حضور مدیران و مسئولان در کنار نیروهای زحمت‌کش شهرداری در این شب‌های سرد زمستانی انرژی بخش و دلگرم‌کننده است و پرسنل دلسوز و کوشای اداره پیشگیری و ساماندهی آسیب‌دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز به‌صورت مستمر با کمک خیرین تا پاسی از شب کنار کارتن خواب‌ها‌ و معتادان متجاهر سپری‌ می‌کنند و این امر تا پایان زمستان ادامه خواهد داشت. این استاد دانشگاه در ادامه بیان کرد: معتادان متجاهر احتیاج به محبت و حمایت دارند، از طریق محبت کردن و حمایت‌ می‌توان در این افراد انگیزه تغییر ایجاد کرد.
در این بازدید میدانی شهروندان شریف ساکن در محله دروازه کازرون، گفتگویی صمیمی با فرماندار، شهردار منطقه هشت و معاون فرهنگی شهرداری شیراز درباره مشکلات گوناگون خود در مواجهه با معتادان متجاهر و حضور آنها در معابر عمومی انجام داده و معتادان متجاهر نیز از مشکلات و دردهای خود با این مدیران سخن گفتند. در پایان فرماندار شیراز از یکی از گرمخانه‌های شهرداری شیراز بازدید کرد و با مراجعه کننده‌ها‌ و افراد خودمعرف به این گرمخانه دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی