[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

شهروندان برای شرکت در پیاده‌روی بزرگ خانوادگی دعوت شدند، روزنامه شیراز نوین

مدیر اداره تربیت بدنی و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از همه شهروندان برای شرکت در راهپیمایی بزرگ خانوادگی در روز جمعه ۱۸ بهمن‌ماه که مناسبت ایام‌الله دهه فجر و با هدف شورآفرینی و ایجاد نشاط در پیاده‌راه سلامت بلوار شهید چمران برگزار می‌شود، شرکت کنند. 
به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز یحیی زارع با اعلام این خبر، بیان داشت: اداره ورزش و تفریحات سالم همچون روال هر ساله برنامه‌هایی را برای تزریق شادی و نشاط همراه با توسعه ورزش در دهه فجر تدارک می‌بیند.
به گفته وی، در پیاده‌روی بزرگ خانوادگی در روز جمعه که از ساعت 7 و نیم صبح آغاز می‌شود، مسابقه‌ای دوستانه بین بیماران تالاسمی و پیوندی برگزار خواهد شد؛ افزون بر این طرح غربالگری سلامت و تجلیل از خانواده ایثارگران نیز در دستور کار است. سرپرست اداره تربیت  بدنی و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز همچنین به برگزاری سه پیاده‌روی خانوادگی دیگر با همکاری هیئت ورزش‌های همگانی، اداره کل ورزش و جوانان و پایگاه هوایی شهید دوران به مناسبت دهه فجر و ولادت حضرت زهرا (س) اشاره کرد.
وی ادامه داد: این پیاده‌روی‌ها در مناطق ۷، ۹ و ۱۰ شهرداری برگزار می‌شود. زارع با اشاره به ضرورت برگزاری باشکوه دهه فجر انقلاب اسلامی عنوان کرد: در روز جمعه هفته گذشته نخستین برنامه از مجموعه برنامه‌های دهه فجر با عنوان سمپوزیوم ورزشی و تندرستی  در مرکز همایش‌های شهر و با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه شیراز، اداره ورزش جوانان شیراز و کمیته ملی المپیک برگزار ‌شد. مدیر اداره تربیت  بدنی و تفریحات سالم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در ادامه بیان داشت: همچنین کلاس آموزشی «ژیمناستیک برای همه» با مشارکت هیئت ژیمناستیک استان فارس اجرا شده است. این مقام مسئول همچنین از برگزاری مسابقات دارت، فوتبال دستی و طناب‌کشی در محلات شهر شیراز خبر داد و در حوزه ورزش کارکنان نیز به برگزاری مسابقات ورزشی طناب‌کشی در روز چهارشنبه ۱۶بهمن‌ماه در پیاده‌راه سلامت اشاره کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی