[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

بنزین گردشگری را سوزاند ، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- رئیس جامعه هتلداران فارس با اشاره به وضعیت فعلی ظرفیت اشغال هتل‌های استان، گفت: متأسفانه سطح اشغال هتل‌های فارس به کمتر از ۲۰ درصد رسیده است.
حسن سیادتان در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد: اگرچه سال‌های قبل و در مدت مشابه این روزها که در ایام دهه فجر قرار داریم، ظرفیت بسیاری از هتل‌های استان فارس رو تکمیل بود اما امسال علی‌رغم تبلیغات خوب و ارائه بسته‌های تشویقی همراه با تخفیف اما استقبال زیادی نشده است.
او افزود: اگر دولت فکری به حال اعمال سهمیه‌ سوخت ایام نوروز نکند، احتمالاً روند کاهشی سطح اشغال هتل‌های استان فارس و دیگر استان‌ها همچنان تداوم یابد، لذا باید فکری شود تا از بحران خارج شویم.
رئیس جامعه هتلداران فارس همچنین در خصوص پذیرش گردشگران چینی و شهروندان این کشور که در بسیاری از نقاط ایران به ویژه اهواز و عسلویه مشغول به کار هستند، عنوان کرد: از همه هتلداران و پرسنل آنها خواسته‌ایم که با حفظ احترام و موازین اخلاقی از چینی‌ها استقبال کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک، آنها را به یک اتاق مخصوص هدایت کنند و به مسئولان بهداشتی برای انجام معاینات اطلاع دهند.
سیادتان مجدداً بر حفظ احترام به چینی‌ها تأکید کرد و گفت: بالاخره این بحران در دنیا تمام می‌شود، لذا نباید کاری کرد که در اذهان چینی‌ها، ایرانی‌ها مردمانی بدبرخورد جلوه کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی