[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

هدف ما خدمت به شهروندان و کسب رضایت آنان است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو؛ مهندس مهران بهرامی‌نژاد شهردارمنطقه دو به هنگام بازدید از پروژه‌های درحال اجرا در سطح این منطقه خاطرنشان کرد: از آنجائی که موقعیت جغرافیائی منطقه دو شهرداری از یک‌طرف به‌دلیل متراژ بسیاری از بافت فرسوده کل شهر، و از طرفی دیگر به‌دلیل محلات کم برخوردار و آسیب‌پذیر بیشتری که در این منطقه سکونت دارند، ما را برآن داشته است در راستای طرح محله‌محوری و رسیدگی به این بخش از شهر توجهات ویژه داشته‌باشیم. بر همین اساس در بیشتر پروژه‌های عمرانی نیز این مسئله مهم را در نظر گرفته‌ایم. تا آنجا که سال گذشته بوستان جوان در ابتدای محله شاهقلی بیگی به بهره‌برداری رسید.
شهردار منطقه دو افزود: در ادامه این برنامه‌ها‌ هم اکنون نیز در بولوار ابوذرغفاری، شهرک شهیددوران که همان محله دهپیاله می‌باشد، پروژه‌ای‌ به نام بوستان شهدای قشقائی در حال اجرا است که با همت واحد عمران و فضای سبز منطقه  و همچنین تلاش مضاعف آنان به زودی آماده بهره‌برداری ‌می‌شود. از دیگر پروژه‌ها‌ نیز می‌توان به پیاده‌راه سلامت اشاره نمود که به‌منظور ترویج فرهنگ پیاده‌روی در راستای ایجاد محیط و فضای مناسب جهت سلامت شهروندان در حال انجام است که در این پروژه زیباسازی محیط شهری نیز در نظر گرفته شده است و  شامل پیست دوچرخه‌سواری، سکوهای نشیمن، جایگاه بازی شطرنج، پیست اسکیت، فضای سبز و با برآورد هزینه 28 میلیارد‌ریال آماده کلنگ‌زنی می‌باشد.
سالن ورزشی در خیابان کارگر (محله گلکوب) در حال نمای ساختمان و محوطه‌سازی می‌باشد. بهسازی و موزائیک فرش در بوستان لاله در بلوار فدک را نیز می‌توان به این مقوله‌ها‌ اضافه نمود که جهت آسایش شهروندان در زمینه استفاده از مکان‌های عمومی در سطح منطقه می‌باشد. شهردار منطقه دو در پایان به این موضوع نیز اشاره نمود: از آنجائی که رضایت شهروندان و آسایش خاطر آنان برای ما اهمیت ویژه دارد، در تمامی بوستان‌های سطح منطقه با جدیت تمام به استاندارد بودن وسایل بازی را کودکان نیز رسیدگی می‌کنیم و اگر مواردی مغایر با آن مشاهده گردد، آن را تا مرحله تعمیر یا تعویض با همراه کسب و ارائه نشان استاندارد به منطقه دو، پلمپ می‌نمائیم.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی