[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۳
  • دوره جدید

بهره‌برداری از بزرگ‌ترین، مجهزترین و مدرن‌ترین خشک‌شویی در شیراز آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

بهره‌برداری از بزرگ‌ترین، مجهزترین و مدرن‌ترین خشک‌شویی (مدرنا پلاس) روز دوشنبه با حضور مسئولان استانی و کشوری طی آیینی در کلانشهر مذهبی شیراز آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی ‌مدرنا پلاس شیراز، همچنین با حضور عضو هیئت مدیره اتاق اصناف کشور، رئیس اتاق اصناف شیراز، مدیرکل پست استان فارس، محمدمهدی فقیه منفرد هنرمند پیشکسوت سینما و تلویزیون، رئیس و اعضای هیئت مدیره اتحادیه صنف خشک‌شویی شیراز و خبرنگاران رسانه‌های گروهی، از تمبر یادبود خشک‌شویی مدرنا پلاس رونمایی شد. 
در این مجموعه عملیات خشک‌شویی البسه، شستشوی کیف و کفش، چمدان، انواع لحاف و پرده، تعمیرات و رفوگری، لکه‌بری تخصصی و... با بهره‌گیری از به‌روزترین دستگاه‌ها و موادهای شستشوی ویژه انجام می‌گیرد.
صنوف مدرن در شیراز ظرفیتی برای توسعه گردشگری هستند
رئیس اتاق اصناف شیراز گفت: صنوف مدرن در این کلانشهر ظرفیتی برای توسعه همگون صنعت گردشگری و توریستی است.
محمود‌ هاشمی ‌در آیین بهره‌برداری از مدرن‌ترین خشک‌شویی شیراز افزود: این مدرن شدن در هر صنف به ارتقای شاخص‌های گردشگری، توریستی و جهان‌گردی کمک می‌کند.
وی با اشاره به اینکه جامعه رو به پیشرفت بوده و خدمات ارائه شده درحال تغییر و دگرگونی است، گفت: خدمات ارائه شده توسط صنوف باید به‌روزبودن، استاندارد، بهداشت، چابکی، رفاه اجتماعی و رضایتمندی ارباب رجوع را به دنبال داشته باشد.
وی ادامه داد: کارآمدسازی و به‌روز کردن خدمات، حلقه مفقوده در اصناف شیراز است که نیازمند همراهی همه صاحبان صنوف است.
رئیس اتاق اصناف مرکز استان گفت: با این حال روند حرکت صنوف شیراز از حالت سنتی به مدرن نیازمند سرعت و شتاب است.
هاشمی ‌تصریح کرد: با مدرن شدن صنوف، همه مؤلفه‌ها نظیر خدمات به‌روز، بهداشتی بودن و چابکی، رفاه و رضایتمندی در بالاترین سطح قرار می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: مدرن شدن صنوف، از جمله خشک‌شویی‌ها، مشتری خاص خودش را دارد و این مدرن شدن به نفع جامعه و مردم است.
هاشمی‌ تأکید کرد: امروز مردم به دنبال خدمات ویژه هستند؛ زیرا خدمات سنتی دیگر مورد پذیرش نیست.
وی بر اجرای تکریم ارباب رجوع به عنوان مؤلفه تأثیرگذار در تثبیت مشتری تأکید کرد و گفت: تکریم ارباب رجوع ریشه در فرهنگ دینی ما دارد و موجب شکوفایی و توسعه کسب و کار می‌شود.
وی افزود: تکریم ارباب رجوع بسترساز رضایتمندی مردم به عنوان مهم‌ترین سرمایه و تکیه‌گاه صنوف است.
پیشکسوت عرصه صنف خشک‌شویی شیراز:
خشک‌شویی‌های شیراز باید از شیوه سنتی عبور کنند
پیشکسوت عرصه صنف خشک‌شویی شیراز می‌گوید: خشک‌شویی‌های شیراز برای پاسخگویی به نیاز شهروندان، باید از وضعیت سنتی عبور کنند.
اکبر نمازیان‌فر نیز افزود: به دلیل تغییر در نحوه زندگی انسان‌ها و نوع پوشش‌ها، تغییر و دگرگونی در این صنف ضروری به نظر می‌رسد.
وی ادامه داد: در استان فارس و شهر شیراز بهترین ظرفیت‌های نوین برای کسب و کار حلال با عبور از شرایط سنتی فراهم است.
این پیشکسوت موفق اظهار داشت: خوشبختانه زمینه کارآفرینی نوین در صنف خشک‌شویی فراهم بوده و جوانان خلاق می‌توانند خلاقیت‌ها و توانمندی‌های خود را در این عرصه به نمایش بگذارند.
نمازیان‌فر گفت: امروزه در عرصه کسب و کارهای مختلف نیاز به اعتماد به جوانان نخبه و توجه به ایده‌های نوین  آنان احساس می‌شود.
وی افزود: جوانان فعال و پویا در بخش علوم نوین خشک‌شویی، با توجه به پویایی و انعطاف‌پذیری بالا ظرفیت خوبی برای روبه‌رو شدن با شرایط اقتصادی کنونی دارند.
نمازیان‌فر تأکید کرد: از ظرفیت‌های بخش خصوصی در رسته‌های فعال در حوزه خشک‌شویی نوین می‌توان برای جوانان ایجاد اشتغال کرد.
این پیشکسوت نمونه گفت: در عین حال خشک‌شویی نوین مشتری خاص خودش را دارد و باید تلاش کرد که زمینه شکوفایی این صنف بیش از گذشته فراهم شود.
وی ادامه داد: انگیزه‌های الهی و افزایش رضایتمندی شهروندان عزیز باید سرلوحه کار صنف خشک‌شویی قرار بگیرد.
نمازیان‌فر خاطرنشان کرد: آنچه فرهنگ کارآفرینی را در جامعه توسعه و گسترش می‌دهد و یک جوان پرانرژی را به عنصر ثمربخش تبدیل می‌کند، اخلاق‌مداری است.
وی خطاب به جوانان افزود: نباید از شکست ترسید؛ زیرا انسان موفق زمانی به نتیجه می‌رسد که با داشتن ایده‌های بزرگ به هدفش ایمان و باور دارد.
 شیراز به شهرهای خلاق در زمینه خشک‌شویی نوین پیوست
مدیر خشک‌شویی مدرنا پلاس شیراز گفت: شیراز به دلیل برخورداری از سابقه درخشان و ورود به عرصه نوین، عملاً به شهرهای خلاق در زمینه خشک‌شویی نوین پیوسته است.
محمدامین نمازیان‌فر در آیین بهره‌برداری از بزرگ‌ترین، مجهزترین و مدرن‌ترین خشک‌شویی در شیراز افزود: با ورود خشک‌شویی‌های نوین به زندگی شهری، عملاً ظرفیت‌های جدیدی در ارائه خدمات نوین به شهروندان شیراز اضافه می‌شود.
وی ادامه داد: خلاقیت به عنوان عنصر تأثیرگذار به پویایی و تحول در صنعت خشک‌شویی کمک کرده و راه عبور از شیوه‌های سنتی را هموار می‌کند.
مدیر خشک‌شویی مدرنا پلاس شیراز گفت: به دلیل تغییر و تحول در نوع پارچه و پوشش‌ها، عملاً خشک‌شویی‌های نوین نیاز کنونی جامعه انسانی است.
وی افزود: اگرچه در زمینه این نوع نگرش در شیراز کمتر پژوهش شده؛ شاید نتوان به شیوه‌های سنتی پاسخگوی نیاز جامعه کنونی بود و باید از دوران سنتی به سمت مدرن گام برداشته شود.
مدیر خشک‌شویی مدرنا پلاس شیراز گفت: تحول در حوزه خشک‌شویی مستلزم همراهی تک‌تک متصدیان فعال در این حوزه است و اتحادیه هم باید حمایت و پشتیبانی لازم را بکند.
وی افزود: برای پویایی صنف خشک‌شویی باید از ظرفیت مردم و ایده‌های نو و خلاقانه آنان بهره گرفته شود؛ زیرا ایده‌های خلاقانه به ارتقای شاخص‌های اقتصادی و رضایتمندی می‌انجامد.
انتشار تمبر، حرکتی ارزشمند و ماندگار
مدیرکل پست فارس گفت: انتشار تمبر مجموعه مدرنا پلاس، حرکتی ارزشمند و ماندگار در راستای تبیین مدرن‌ترین خشک‌شویی در شیراز به عنوان نیاز کنونی جامعه است.
محسن مفتح در آیین رونمایی از تمبر بهره‌برداری از مدرن‌ترین و مجهزترین خشک‌شویی شیراز افزود: این حرکت سند افتخاری برای جوانان و فعالان صنف خشک‌شویی است.
وی اظهار داشت: مجموعه پست فارس همواره می‌کوشد موفقیت‌های عرصه‌های مختلف را با چاپ تمبر در جامعه تبیین کند و نشر دهد.
در پایان جا دارد از حضور ارزشمند این عزیزان تقدیر و تشکر شود:
1- جناب آقای محمدمهدی فقیه منفرد، هنرمند سینما و تلویزیون کشورمان
2- جناب آقای مهندس ‌هاشمی، ‌رئیس اتاق اصناف شیراز و عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران 
3- آقایان مهرتاش و جوکار، اعضای هیئت مدیره اتاق اصناف شیراز
4- جناب آقای سلیمی، ‌رئیس اتحادیه صنف خشک‌شویی و عضو هیئت مدیره اتاق اصناف شیراز 
5- جناب آقای کشاورز، رئیس اتحادیه صنف سوپرمارکت‌های شیراز 
6- جناب آقای دکتر مفتح، مدیرکل پست استان فارس 
7- جناب آقای مهندس رحیم‌زاده، مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی ‌پست فارس
8- جناب آقای دکتر عادل‌زاده، مدیرعامل شرکت آب راه‌ساز 
9- جناب آقای یزدان‌پور، مجری توانای رادیو و تلویزیون فارس 
10ـ جناب آقای حسینی، مدیر مجموعه شهر غذا 
11ـ آقایان سیدعباس انجوی و حاج کاظم محمدی، هیئت مدیره کانون مداحان استان فارس 
12ـ جناب آقای حامد فقیهی، هنرمند مردمی‌.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی