[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

نشست محرمانه آمریکا، رژیم صهیونیستی و امارات با محوریت تهران، روزنامه شیراز نوین

یک شبکه صهیونیستی در گزارشی مدعی شد که نشستی محرمانه ضد ایرانی میان آمریکا، اسرائیل و امارات در کاخ سفید برگزار شده است.
به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری عرب 48، شبکه 13 رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد که کاخ سفید در ماه دسامبر گذشته میزبان نشست سه جانبه محرمانه میان نمایندگانی از آمریکا، اسرائیل و امارات بوده است و محور این نشست همکاری و هماهنگی برای مقابله با ایران و بررسی امکان امضای معاهده «عدم تعرض» میان امارات و رژیم صهیونیستی بوده است.
در این گزارش آمده است که این نشست محرمانه در 17 دسامبر سال 2019 برگزار شده است و بخشی از گام‌های دولت ترامپ برای تقویت روابط اسرائیل و امارات به شمار‌می‌رود.
این شبکه صهیونیستی با استاد به اظهارات برخی مسئولان آمریکایی، صهیونیستی و اماراتی اعلام کردند که جارد کوشنر، داماد و مشاور ارشد ترامپ نقش ویژه‌ای در برگزاری این نشست داشته است.
در بخشی از این گزارش آمده است که که از طرف آمریکا رابرت اوبراین، مشاور امنیت ملی آمریکا و مشاور وی ویکتوریا کاتس و همچنین برایان هوک، رئیس گروه اقدام علیه ایران در این نشست حضور داشتند. از طرف رژیم صهیونیستی نیز مائیر‌  بن‌شبات، مشاور امنیت داخلی این رژیم مشارکت کرده است و از طرف امارات نیز یوسف العتیبه، سفیر این کشور در واشنگتن حضور داشته‌است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی