[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

افتتاح ده پروژه مهم در لارستان ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، در سفر دکتر عنایت‌الله رحیمی به شهرستان لارستان تعداد ۱۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان افتتاح شد.
استاندار فارس در حاشیه این افتتاح پروژه‌ها با اشاره به اینکه در حال حاضر پروژه‌هایی به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان در سطح این شهرستان آغاز شده و یا به بهر‌ه‌برداری می‌رسد، عنوان کرد: در این سفر تعداد ۱۰ پروژه با اعتبار ۷۰میلیارد‌تومان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، آموزشی و درمانی و عمرانی افتتاح شد.  وی افزود: ۶کیلومتر از کمربندی  ورودی لار توسط شهرداری لار و  با مشارکت شرکت برق و راه و شهرسازی احداث شده که از جمله این پروژه‌ها به بهر‌ه‌برداری رسیده است.
استاندار فارس یاد آور شد: افتتاح خط تولید بسته‌های پلاستیکی از دیگر پروژه‌هایی بود که هم‌زمان با دهه فجر در لارستان افتتاح شد.
افتتاح و کلنگ‌زنی ۳ مرکز آموزشی با مشارکت خیرین و نوسازی مدارس  و افتتاح یک فاز از بیمارستان لار از دیگر پروژه‌هایی بود که در پنجمین روز از دهه فجر با حضور نماینده عالی دولت در استان انجام‌ شد.
دکتر رحیمی با بیان اینکه افتتاح این پروژه‌ها‌ توسعه شهرستان لار در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اشتغال‌زایی، آموزشی و سلامت و درمان را در پی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: دولت در تلاش است اقداماتی از این دست را در راستای تقویت رفاه اجتماعی در نقاط مختلف اجرایی کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی