[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

آمادگی کامل نیرو‌های عملیاتی در شرایط نامساعد جوی، روزنامه شیراز نوین

معاون بهر‌ه‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از آمادگی کامل نیرو‌های عملیاتی این شرکت در شرایط نامساعد جوی خبر داد. حمیدرضا جلایر گفت: باتوجه به بارش باران و برف در فصول پاییز و زمستان در این استان تیم‌های عملیاتی از قبل آماده بوده و به طورکامل توانایی مدیریت بحران و رویارویی با شرایط نامساعد جوی را دارند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت جوی حاکم بر استان فارس و بارش‌های فراوان برف و باران، این شرکت ضمن رصد لحظه به لحظه مدیریت و راهبری شبکه توزیع برق در سراسر این استان با تمام توان و آمادگی کامل نسبت به پایایی و پایداری شبکه اقدام نمود تا همه مشترکین در مناطق شهری و روستایی استان از نعمت برق پایدار ومطمئن برخوردار باشند. جلایر، با بیان اینکه در حال حاضر هیچ گونه مشکلی خاصی در روند پایداری توزیع برق مشترکین استان فارس وجود ندارد و همه تغییرات جوی استان رصد می شود، اضافه کرد: درصورت نیاز شرکت توزیع نیروی برق استان فارس آمادگی کامل برابر هرگونه بحران خواهد داشت. 
این مقام مسئول همچنین بیان داشت: در بحران شرایط نامساعد جوی چند هفته اخیر در استان فارس، بیش از 500گروه عملیاتی با 403 عملیات موفق، نسبت به رفع خاموشی برق و مشکلات شبکه در مناطق صعب العبور شهرستان‌های این استان اقدام نمودند. معاون بهر‌ه‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، در خاتمه با بیان اینکه شبکه برق رسانی استان فارس از زیرساخت مناسبی برخوردار است، ازمشترکین درخواست  کرد تا در صورت بروز هرگونه مشکلی در حوزه برق رسانی، موارد و مشکلات شبکه برق را به سامانه فوریت‌های برق 121 منعکس و با بردباری این شرکت را در توزیع برق مطمئن و پایدار یاری رسانند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی