[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

افتتاح یک واحد صنعتی در لار، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با ایام الله دهه مبارک فجر،  باحضور استاندار فارس یک واحد تولیدی صنعتی در شهرک صنعتی لار به بهره‌برداری رسید.
 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، در این مراسم که با حضور استاندار فارس، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، فرماندار ویژه لارستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد، واحد تولیدی کیسه بدون بافت پلاستیکی چند لایه از پلی اتیلن به بهر‌ه‌برداری رسید.
این واحد صنعتی باسرمایه‌گذاری افزون بر۲۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی راه‌اندازی شده و با بهر‌ه‌برداری از آن برای  نفر۱۰ اشتغال ایجاد شده است.  این واحد صنعتی ظرفیت تولید روزانه یک تن  محصول شامل انواع کیسه‌های پلاستیکی و چند لایه را دارد. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در حاشیه بهره‌برداری از این واحد صنعتی گفت: در دهه مبارک فجر امسال بیش از   ۲۴طرح صنعتی و عمرانی با اعتباری افزون بر ۶۰۰میلیارد ریال و اشتغال ۱۵۰نفر در شهرک‌ها‌ و نواحی صنعتی استان به بهر‌ه‌برداری‌ می‌رسد.
 احد فتوحی درادامه با اشاره به افزایش استقبال سرمایه‌گذاران در شهرک صنعتی لار گفت: این شهرک صنعتی دارای ۸۳هکتارمساحت، دارای ۶۰هکتار زمین صنعتی است که تاکنون ۱۴۰قرارداد سرمایه گذاری با سرمایه گذاران در این شهرک صنعتی منعقد شده است. وی با بیان اینکه ۸۳واحد صنعتی وتولیدی با اشتغال ۸۹۰نفردر این شهرک صنعتی، پروانه بهر‌ه‌برداری دریافت کرده‌اند، گفت: سایر قراردادها نیز در مرحله ساخت وساز قراردارند. 
فتوحی افزود: باتوجه به درآستانه تکمیل بودن این شهرک صنعتی، طرح توسعه آن دردستور کار قرارگرفته است، گفت: درفاز نخست طرح توسعه ۱۵هکتاری انجام شده و در مراحل بعدی نیز به دنبال الحاق  اراضی همجوار برای اجرای طرح توسعه هستیم.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس تصریح کرد: این شهرک صنعتی دارای تمامی امکانات زیربنایی وزیرساختی است وآماده جذب سرمایه گذاران است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی