[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

قطار توسعه زیرساخت‌های ورزش متوقف نشده است، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: با وجود تمام محدودیت‌های مالی قطار توسعه زیر ساخت‌های ورزش  متوقف نشده است.
ایرج رحمانی که برای افتتاح چندین پروژه ورزشی به استان فارس سفر کرده است، پیش از ظهر چهارشنبه 6 بهمن در شهر اَرَد از توابع گراش این استان با اشاره به تحریم‌های گسترده مالی آمریکا علیه کشورمان گفت: با اینکه این تحریم‌ها منابع مالی و تأمین اعتبار را تحت تأثیرخود قرار داده است، اما همکاران ما در استان‌ها و در فجر چهل و یکم پروژه‌های متعددی را در سراسر کشور آماده بهره برداری کرده‌اند.
وی با بیان اینکه در دهه فجر و در  29 استان کشور 320 پروژه ورزشی به مساحت  744 هزار متربع و اعتباری بالغ بر 400 میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: فارس با 61 پروژه آماده افتتاح استان نخست در میان دیگر استان‌های کشور و یکی از استان‌های پیشرو در عرصه توسعه زیرساخت‌های ورزشی و مدیرکل آن در عرصه خدمت‌رسانی، جذب اعتبار و توسعه زیرساخت‌ها  مدیری در قامت مدیران ملی  است.
مدیرکل امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، خدمت‌رسانی به ورزش و خانواده ورزش را در استان فارس یک باور و اعتقاد عملیاتی شده در این استان دانست و با تقدیر از استاندار فارس و فرمانداران شهرستان‌های این استان که در بهره‌برداری از این پروژه همیار اداره کل ورزش و جوانان بوده‌اند، گفت: با این وجود مردم این استان شایستگی و لیاقت بیش از این را نیز دارند.
رحمانی افزود: با وجود تمام اقدامات انجام گرفته در بخش‌هایی از کشور، هنوز هم با استاندارد‌های جهانی در حوزه زیرساخت‌های ورزشی فاصله داریم که امیدواریم با نگاه ویژه دولت و مجلس، این کمبود و فاصله در آینده‌ای نزدیک مرتفع شود.
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با تقدیر از نیک‌اندیشی خیرین این استان، فارس را در حوزه فعالیت خیرین ورزشی نیز یکی از استان‌های پیشرو دانست و گفت: بسیار امیدواریم تا نتایج عملکرد خیرین در کنار اجر و پاداش اخروی، در کنار فعالیت‌های اداره کل ورزش و جوانان منجر به توسعه ورزش، شناخت استعدادها و درخشش ورزشکاران استان در رقابت‌های مختلف شود.
گفتنی است پیش از ظهر دیروز با حضور مدیر کل امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، مدیرکل ورزش و جوانان فارس، فرماندار گراش و تنی چند از مسئولان محلی، دو زمین چمن مینی فوتبال دردو روستای اَرَد و آغصه هر کدام در زمینی به مساحت 1200 متربع و اعتبار500 میلیون تومان از محشل اعتبارات استانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی