[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

امید مدعیان به بازی‌های جوانمردانه!، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: مرحله گروهی لیگ برتر فوتسال فارس فردا با برگزاری شش دیدار از هفته دهم، به پایان خواهد رسید و چهره دو تیم باقی مانده مرحله نیمه نهایی مشخص خواهد شد.
در هفته ماقبل پایانی مرحله گروهی، روز جمعه هفته گذشته از گروه اول تیم شهرداری مرودشت موفق شد با نتیجه دو بر یک منتخب قطب آباد جهرم را شکست داده و علاوه بر جلوگیری از صعود زودهنگام این تیم، شانس خود را برای صعود به نیمه نهایی حفظ کند. نماینده مرودشت با این پیروزی 12 امتیازی شد و به رتبه چهارم جدول صعود کرد. جهرمی‌ها هم با این شکست یک پله سقوط کرده و در رتبه سوم قرار گرفتند.
تیمی‌ که جای جهرمی‌ها را در رتبه دوم گروه یک گرفت، ستارگان صفاشهر بود. این تیم موفق شد برمن داراب را با نتیجه سه بر یک مغلوب کند و 15 امتیازی شود. بنابراین اگر این تیم بتواند در بازی فردا تیم ته جدولی و ناامید معراج میانشهر را در فسا مغلوب کند، جشن صعود به نیمه‌نهایی را برپا خواهد کرد. برمن هم با وجود این شکست، هنوز برای صعود شانس دارد. این تیم باید فردا شهرداری مرودشت را در داراب شکست دهد و امیدوار به پیروزی معراج میانشهر مقابل ستارگان صفاشهر و توقف جهرمی‌ها در مقابل تیم صعود کرده منتخب زرقان باشد. بنابراین شانس زیادی نمی‌توان برای این تیم قائل شد.
هفته گذشته همچنین تیم معراج میانشهر فسا در دیدار برابر منتخب زرقان حاضر نشد تا زرقانی‌ها بدون زحمت 22 امتیازی شوند. اتفاقی که البته هیچ تأثیری در سرنوشت دو تیم نداشت؛ اما فردا چشم امید چهار تیم دیگر این گروه، به نمایش‌های جوانمردانه این دو تیم خواهد بود.
اما در گروه دوم تیم صدرنشین نبرد داراب با نتیجه دو بر یک پیران ویس زرین دشت را شکست داد تا به صعود خود که از قبل هم مشخص بود، رسمیت بخشد. پیران ویس با این شکست 12 امتیازی باقی ماند و با یک پله سقوط در رتبه چهارم جدول قرار گرفت و عملاً تمام امید خود را برای صعود به مرحله نیمه نهایی از دست داد؛ زیرا  تیم اتوگلد سیروان شیراز با نتیجه پنج بر یک فجرآریای جهرم را شکست داد و با 16 امتیاز، فاصله امتیازی خود با نماینده زرین دشت را به عدد چهار رساند. در دیگر بازی این گروه، تیم شهید بیاتی نی ریز در استهبان موفق شد تیم شهدای شهرداری را با نتیجه سه بر یک شکست داده و به رتبه سوم صعود کند؛ نتیجه ای بسیار مهم و سرنوشت‌ساز. با توجه به اینکه نماینده نی ریز در هفته پایانی در زمین خود باید به مصاف نبرد داراب برود، این شانس را دارد که با پیروزی برابر آن تیم صعودکرده و بی انگیزه، جمع امتیازاتش را به 18 برساند و امیدوار باشد که ثامن شیراز در زرین دشت پیروز نشود. بنابراین در این گروه تنها دو تیم برای رسیدن به رتبه دوم شانس دارند و باید به مصاف تیم‌هایی بی انگیزه بروند. حال این توقع وجود دارد که نمایندگان زرین دشت و داراب، فردا با تمام قوا به مصاف رقبای خود بروند تا حقی از تیمی‌ ضایع نشود.
در دیگر بازی این گروه هم دو تیم فجرآریای جهرم و شهدای شهرداری استهبان در جهرم و در دیداری تشریفاتی به مصاف هم خواهند رفت. 
باید منتظر ماند و دید که در پایان بازی‌های فردا کدام تیم‌ها با خوشحالی مرحله گروهی را به پایان می‌رسانند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی