[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

استوک و گامی‌ دیگر به‌سوی قهرمانی، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: استوک مرودشت همچنان صدرنشین لیگ برتر فوتبال فارس است. آنها این هفته توانستند نوار شکست ناپذیری لیدومای نورآباد در هفته‌های اخیر را هم پاره کنند و 34 امتیازی شوند.
هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال استان فارس، هفته گذشته با برگزاری شش دیدار در شهرهای مرودشت، شیراز، مهر و آباده به انجام رسید و تیم‌های استوک مرودشت، کاروتک کازرون، پرسپولیس شیراز و ستارگان آباده رقبای خود را شکست دادند و دو دیدار به تساوی انجامید.
در مرودشت تیم استوک با نتیجه دو بر یک لیدومای نورآباد را شکست داد. بدین ترتیب استوک با 34 امتیاز صدرنشینی اش را تثبیت کرد و لیدوما هم با 26 امتیاز در رتبه ششم باقی ماند.
تیم پدیده ستارگان آباده در شهر خود با نتیجه دو بر یک زاگرس ته جدولی را شکست داد، 31 امتیازی شد و با توجه به توقف هلال احمر گراش و شکست بنتو اسیر مهر، به رتبه دوم صعود کرد. زاگرس هم با 8 امتیاز در رتبه دوازدهم باقی ماند.
هلال احمر که پیش از این رتبه دوم جدول را در اختیار داشت، در زمین اختصاصی ماهان نتوانست بیش از یک امتیاز از شاگردان محمد مطوری بگیرد و با تساوی دو بر دو متوقف شد. بدین ترتیب گراشی‌ها 31 امتیازی شدند و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به نماینده آباده در رتبه سوم قرار گرفتند. اما بنتو اسیر مهر در میان ناباوری در زمین خود با نتیجه دو بر یک بازی را به کاروتک پایین جدولی واگذار کرد. بنتو این شانس را داشت که با پیروزی خانگی در این دیدار به ظاهر آسان، 32 امتیازی شده و به رتبه دوم صعود کند؛ اما شکست خورد و چهارم شد. کاروتک هم با این پیروزی 24 امتیازی شد اما در همان رتبه نهم باقی ماند.
تیم افول کرده ایمان سبز شیراز هم در ادامه نتایج ضعیف خود، این بار در خانه مقابل تیم پایین جدولی پادنای میمند با تساوی یک یک متوقف شد و با 29 امتیاز در رتبه پنجم باقی ماند. پادنا هم با این تساوی ارزشمند 16 امتیازی شد و رتبه دهم خود را تثبیت کرد. تثبیت این رتبه به معنی بقای این تیم خواهد بود.
پرسپولیس شیراز هم در زمین خود برابر ایرانیان شیراز به پیروزی دو بر یک دست یافت و با یک پله صعود، جای ماهان نوین در رتبه هفتم را گرفت. ایرانیان هم با 10 امتیاز در رتبه یازدهم باقی ماند. این تیم برای رسیدن به پادنا و باقی ماندن در جدول مسابقات، کار سختی را در چهار هفته پایانی پیش رو خواهد داشت.
هفته نوزدهم این رقابت‌ها امروز با برگزاری دیدار تیم‌های زاگرس و ایمان سبز شیراز در ورزشگاه اختصاصی باشگاه ماهان و از ساعت 13 آغاز خواهد شد.
همچنین فردا از ساعت 12 و 30 دقیقه، تیم استوک در مرودشت میزبان بنتو اسیر مهر خواهد بود. لیدوما هم از ساعت 14 در ورزشگاه شهید لشگری نورآباد به مصاف هلال احمر گراش خواهد رفت. تیم کاروتک کازرون هم در ورزشگاه شهدای کازرون میزبان پدیده ستارگان آباده است و پادنا میمند در ورزشگاه شهید صیادی‌نژاد این شهر میزبان پرسپولیس شیراز است.
آخرین دیدار هفته نوزدهم، روز شنبه در استادیوم شهدای سیمان برگزار خواهد شد و تیم‌های ایرانیان و ماهان شیراز از ساعت 14 به مصاف هم خواهند رفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی