[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

رئیس کل دادگستری فارس: هر کس به عظمت کشور علاقه‌مند است در انتخابات شرکت کند، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس در همایش فصلی رؤسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی استان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر بر حساسیت ویژه و حضور رؤسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی در تمامی مراحل یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد.
حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی در جمع روساء و دا‌دستان‌های حوزه‌های قضایی فارس گفت: دشمنان نظام و انقلاب در صدد کمرنگ کردن انتخابات پیش روهستند اما با اتحاد مردم، تلاش و همکاری همه نهادها و دستگاه‌های مسئول امر برگزاری انتخابات و با هدایت رهبرفرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی) شاهد حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو خواهیم بود. حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی درادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند: هر کس به ایران علاقه‌مند است باید رأی بدهد، گفت: لازم است در اطاعت ازدستورات رهبری همه مردم در انتخابات مشارکت و حضور حداکثری داشته باشند و امروز هم همایش رؤسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی فارس در خصوص بررسی مسائل یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد تا این انتخابات با آرامش و امنیت هر چه بیشتر برگزار شود.  
وی در ادامه با اشاره به اندک تخلفات انتخاباتی که در برخی حوزه‌های قضایی صورت گرفته و گزارشات آن نیز به دبیرخانه پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی استان واصل شده است، تصریح کرد: وظیفه قانون‌گذاری و نظارت به نمایندگان مجلس سپرده خواهد شد؛ بنابراین لازم است اگر در جایی قصور و کوتاهی صورت گرفت تذکرات لازم داده شود و چنانچه جرم و یا تخلفی انجام گرفت برای افراد خاطی پرونده قضایی تشکیل شود. رئیس کل دادگستری استان فارس ضمن تأکید بر حفظ استقلال دادگستری و حفظ بی‌طرفی روساء و دادستان‌های حوزه‌های قضایی بیان داشت: تنها شاخصه انقلابی‌گری معیار اصلی ماست. حجت الاسلام والمسلمین موسوی در این همایش بر تعیین و تکیلف پرونده‌های مسن تا پایان سال جاری تأکید کرد و گفت: برخی از حوزه‌های قضایی در این زمینه اقدامات مناسبی انجام داده اند؛ که لازم است سایر حوزه‌های قضایی  نیز با اهتمام و پیگیری‌های لازم در راستای مختومه کردن پرونده‌های مسن اقدامات تعیین شده را در دستور کار قرار دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی