[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

انتخابات نماد مردم‌سالاری دینی است، روزنامه شیراز نوین

سردار غیاثی گفت: اگر نسل نوجوان و جوان کشور شهدای انقلاب اسلامی را بشناسد و با آنها مأنوس باشند مطمئناً از آسیب‌های تهاجم فرهنگی مصون خواهند ماند.
به گزارش تنویر، آئین گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و یادواره شهدای بخش کامفیروز با حضور سردار سید‌هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر استان فارس برگزار شد.
سردار غیاثی در این مراسم با بیان اینکه دهه فجر نماد مبارزات انقلابی و استقلال‌طلبی ملت مؤمن ایران است، گفت: این انقلاب که در بهمن 1357 بر پایۀ آموزه‌های دین مبین اسلام و به رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید به یک نقطه عطف در تاریخ جهان تبدیل و سرآغازی بر شکست‌های پی در پی استکبار جهانی شد.
وی با بیان اینکه پرورش‌یافتگان مکتب امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی جان خود را برای دفاع از انقلاب و میهن فدا کردند، گفت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی یکی از تربیت‌شدگان درخشان این مکتب بود که تأثیرات شگرفی از نقش‌آفرینی مؤثر او در معادلات منطقه‌ای‌ و بین‌المللی شاهد بودیم و پس از شهادت نیز راه و آرمان این شهید والامقام ادامه خواهد داشت.
فرمانده سپاه فجر افزود: امروز آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران مورد توجه و علاقه ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواهان جهان قرار گرفته و انقلاب اسلامی و شهدایی همچون سپهبد سلیمانی الگوی مبارزه ملت‌های مظلوم با استکبار جهانی هستند.
وی با اشاره به اینکه بصیرت و انقلابی‌گری مؤلفه‌های مهم شخصیت شهدا هستند، گفت: دهه فجر یک فرصت مناسب برای بازخوانی سَبکِ زندگی شهدا به‌خصوص شهدای مبارزات انقلاب اسلامی است و اگر نسل نوجوان و جوان کشور این شهدا را بشناسد و با آنها مأنوس باشند مطمئناً از آسیب‌های تهاجم فرهنگی مصون خواهند ماند.
سردار غیاثی با بیان اینکه انتخابات نماد مردم‌سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران است، گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات یک امر مهم و تأثیرگذار در تحولات کشور است و مطمئناً مردم ایران اسلامی با حضور پُرشور در انتخابات پیش رو بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) تجدید بیعت خواهند کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی