[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

اقتصاد نشئه فارس ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: از ابتدای سال‌جاری تا کنون 44 تن و 700 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار «رهام بخش حبیبی» در مراسم امحاء 13 تن مواد مخدر در شیراز، ضمن تبریک به مناسبت دهه مبارک فجر، اظهار داشت: به کوری چشم دشمنان، انقلاب اسلامی قدم به چهل و یکمین سالگرد پیروزی خود گذاشت.
وی ادامه داد: دشمنان این مرزو بوم به بهانه‌های مختلف قصد داشتند این انقلاب را با مشکل مواجه کنند و یکی از این بهانه‌ها‌ موضوع مواد مخدر و انتشار آن در بین افراد جامعه به ویژه جوانان است.
سردار حبیبی با اشاره به اینکه استان فارس به عنوان یکی از مسیرهای اصلی ترانزیت مواد مخدر محسوب‌ می‌شود، افزود: از ابتدای سال‌جاری تا کنون 44 تن و 700 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و بیش از 14‌هزار متهم در این خصوص دستگیر شده‌اند.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: نیروی انتظامی در راستای مبارزه با مواد مخدر بیش از 3 هزار شهید و بالای 12 هزار جانباز تقدیم کرده است.
وی انسداد بیش از پیش مرزها، برخورد شدید با قاچاقچیان مواد مخدر و از همه مهم‌تر فرهنگ‌سازی و مشارکت مردم را از مهم‌ترین اقدامات در راستای مبارزه بی‌امان با موادمخدر عنوان کرد.
شایان ذکر است، در حاشیه این مراسم از خانواده‌های معظم شهداء و جانبازان عرصه مبارزه با مواد مخدر توسط فرمانده انتظامی استان فارس تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی