[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

لوئیس سوارز، جانشین لوئیس سوارز در بارسا!، روزنامه شیراز نوین

باشگاه بارسلونا قصد دارد برای پر کردن جای خالی مهاجمان مصدومش، لوئیس سوارز، مهاجم رئال ساراگوسا، را به خدمت بگیرد. بارسا این روزها شرایط مناسبی ندارد و یکی از دلایل آن، مصدومیت مهاجمان این تیم است. لوئیس سوارز ماه گذشته دچار آسیب دیدگی شد و احتمالاً تا پایان فصل نمی‌تواند برای آبی و اناری‌ها به میدان برود. عثمان دمبله هم به تازگی آسیب دید و قرار است زیر تیغ جراحی برود.
با توجه به این شرایط، بارسا قصد دارد یک مهاجم جدید به خدمت بگیرد و علی رغم بسته بودن بازار نقل و انتقالات، این باشگاه می‌تواند با رأی کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال اسپانیا، از فرصت خرید یک مهاجم بهره مند شود.
به همین دلیل، این باشگاه در حال کار روی گزینه‌های مدنظر است و گفته می‌شود لوئیس سوارز، مهاجم کلمبیایی ساراگوسا، گزینه مدنظر آنهاست.
این مهاجم 22 ساله که در 24 بازی رقابت‌های این فصل دسته دوم لالیگا، 14 گل به ثمر رسانده، در واقع بازیکن واتفورد است که به طور قرضی برای ساراگوسا بازی می‌کند.
منابع نزدیک به این بازیکن تأیید کرده اند که تماس‌هایی از سوی باشگاه بارسلونا با او گرفته شده؛ اما با توجه به اینکه واتفورد او را به طور قرضی تا پایان فصل به ساراگوسا داده، شرایط رفتن او به نوکمپ کمی ‌پیچیده است.
لوکاس پرز، مهاجم آلاوس، دیگر بازیکنی است که به عنوان گزینه تقویت خط حمله بارسا، از او نام برده می‌شود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی