[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

نیروی هوافضای سپاه توافق کرده دفاع‌مان باید اقتصادی باشد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده کل نیروی هوافضای سپاه اعلام کرد: با برخورداری از فناوری نازل متحرک امکان کنترل موشک‌های سوخت جامد در خارج از جو و در فضا پیما‌ها‌ و ماهواره بر‌ها‌ و موشک‌های ضد سپر فراهم شد. 
به گزارش ایسنا،  سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده کل نیروی هوافضای سپاه،  یکشنبه ۲۰ بهمن  در آیین رونمایی از  موشک رعد ۵۰۰ و نسل جدید پیشران‌های موشکی و ماهواره برها، اظهار کرد: ما در نیروی هوافضای سپاه توافقی با دانشمندان و متخصصان داریم که دفاع‌مان باید اقتصادی باشد و اقدام امروز علاوه بر توانمندی‌های حوزه تکنیکی و نظامی، کار را اقتصادی و ارزان‌سازی کرده است. 
وی با تأکید بر اینکه هزینه نیروهای مسلح ما بسیار کمتر از نیروهای مسلح سایر کشورها است، به قابلیت‌های  بدنه کامپوزیتی اشاره و تصریح کرد: بیشترین شتاب جانبی که‌ می‌بایست موشک‌ها تحمل کنند، مربوط به موشک‌های پدافندی است و این بدنه کامپوزیتی به گونه‌ای‌ طراحی شده که علاوه بر موشک‌های زمین به زمین، در موشک‌های پدافندی نیز استفاده شود.
سردار حاجی‌زاده خاطرنشان کرد: با برخورداری از فناوری نازل متحرک  امکان کنترل موشک‌های سوخت جامد در خارج از جو و در فضا پیما‌ها‌ و ماهواره بر‌ها‌ و موشک‌های ضد سپر فراهم شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی