[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

بسیج از ارکان اصلی ماندگاری انقلاب اسلامی است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به اینکه بسیج همواره در خط مقدم دفاع از اصول و آرمان‌های انقلاب قرار داشته است، این نهاد را از ارکان اصلی ماندگاری و پویایی انقلاب اسلامی ایران دانست.
سردار سیدهاشم غیاثی یکشنبه 20 بهمن در حاشیه بازدید از جشنواره و نمایشگاه پایگاه‌های برتر و اسوه بسیج مساجد فارس، گفت: بسیج همواره در خط مُقدم دفاع از اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی نقش آفرینی و همچون دژ محکمی از انقلاب اسلامی در برابر تهدیدات محافظت کرده است.
به گزارش ایسنا، این مقام نظامی گفت: شجره طیبه بسیج که مولود انقلاب و از ارکان اصلی و مهم در ماندگاری و تداوم انقلاب اسلامی ایران است.
وی با تأکید بر اینکه پایگاه بسیج بهترین بستر برای تربیت نسل مؤمن و انقلابی است، گفت: امروز انتظار و مطالبه اصلی از نخبگان بسیج و پایگاه‌های اُسوه‌ این شجرۀ‌ طیبه، حضور فعال و تأثیرگذار در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی برای توسعه تفکر بسیجی و جهادی در جامعه است. 
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه بسیج یکی از مؤلفه‌های اصلی اقتدار و قدرت در جمهوری اسلامی ایران است، گفت: حضور و مأموریت بسیج تنها به امور دفاعی و نظامی محدود نیست و نخبگان و پژوهشگران بسیجی به‌عنوان نمادهای حرکت رو به پیشرفت کشور در عرصه جهاد فرهنگی، اقتدار علمی و پژوهش و فناوری پیشرو و پیشتاز هستند.
غیاثی با تأکید بر اینکه یکی از مؤلفه‌های مهم مدیر انقلابی دارا بودن روحیه بسیجی و خودباوری است، گفت: حضور در بسیج و فعالیت برنامه محور در پایگاه‌ها‌ و اقشار بسیج یکی از بهترین فرصت‌ها‌ برای تجربه‌اندوزی و تمرین مدیریت انقلابی توسط نوجوانان و جوانان بسیجی است و یکی از نیازهای اصلی جامعۀ امروز نیز حضور پُر رنگ‌تر نخبگان بسیج در عرصه مدیریت اجرایی کشور است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی