[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

سنگرحضور با جوانان تسخیرناپذیر است ، روزنامه شیراز نوین

  فرزاد وثوقی-گروه خبر
سرهنگ پاسدار مرتضی خسروانی فرمانده سپاه ناحیه احمد‌بن‌موسی شیرازدر گفت‌وگو با شیراز نوین با مهم توصیف کردن حضور جوانان در تمامی عرصه‌های انقلاب، گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و موج جهانی آن در سال‌های پس از پیروزی، جوانان نقش تعیین‌کننده‌ای‌ در پیروی از ولایت و حفظ دستاوردهای انقلاب داشته‌اند و دکترین انقلاب اسلامی سینه به سینه در بین نسل اول تا چهارم انقلاب انتقالی با بصیرت داشته و سنگر حضور با جوانان تسخیرناپذیر است. 
به گفته سرهنگ خسروانی عرصه‌های هشت سال دفاع مقدس درخاطر ملت ایران با حضور جوانان نقش بسته وپاک شدنی نیست. وی افزود: با گذر از کوران جنگ ودفاع جانانه ملت ایران در مقابل تجاوز رژیم بعث عراق که با حمایت دولت‌های غربی واروپایی همراه بود اما این جوانان بودند که درخت تنومند انقلاب را در سایه ولایت‌پذیری حمایت کردند ودستاوردهای علمی وپژوهشی آنان دول ستمگر را به زانو درآورده است و امروز مشاهده‌ می‌کنیم تحریم‌ها‌ در بسیاری جوانب بی‌اثر بوده و ملت ایران با رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب در عرصه‌های مختلف حضور دارند که نمونه بارز آن حضور در بدرقه باشکوه سپهبد شهید قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس بود و اینک همه چشم انتظار درخششی دیگر در حضور جانانه آنان در راهپیمایی ۲۲بهمن هستند تا چشم جهانیان را خیره وچشم بدخواهان را کور گردانند.
این مقام نظامی درادامه به برگزاری انتخابات دوم اسفند در سطوح ملی و استانی اشاره نمود و گفت: مردم پای صندوق‌های رأی حضور خواهند یافت چراکه آینده این ملک و نظام اسلامی برای آنان ارزشمند است. حضور مردم پای صندوق‌های رأی حکایت از بصیرت آنان در انتخاب درست افراد دارد. اگر افراد متخصص و با تعهد وارد مجلس شوند انقلاب و نظام بیمه خواهد شد چرا که این افراد جلوی انحرافات را خواهند گرفت. 
وی درخاتمه یادآور شد: دشمنان اسلام وانقلاب همیشه درکمین هستند ومنتظر وارد کردن ضربه به ایلام و ملت ایران بوده‌اند وبه لطف الهی هیچگاه دراین مسیر موفق نبوده ونخواهند بود.
 گفتنی است سرهنگ پاسدار مرتضی خسروانی فرمانده سپاه ناحیه احمد‌بن‌موسی درحوادث آبان ماه گذشته درحالی‌که با دستان خالی برای پیشگیری از تنش‌های احتمالی دریکی از محلات شیراز حضور یافته بود، ناجوانمردانه توسط برخی عناصر آشوبگر غافلگیر وبه‌شدت مجروح‌ می‌شود، سیر درمان این فرمانده باسابقه سپاه فارس همچنان ادامه دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی