[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

افزایش توان امدادی ۱۱۵ ۱۱ دستگاه آمبولانس پیشرفته به ناوگان اورژانس فارس اضافه شد، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، از ۱۱ دستگاه آمبولانس پیشرفته در دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور رئیس دانشگاه، رونمایی شد. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رئیس دانشگاه در آیین رونمایی از این خدمت جدید با تقدیر از اقدامات ارزشمند اورژانس فارس، گفت: تلاش نیروهای خدوم و زحمتکش اورژانس فارس بر کسی پوشیده نیست و در این زمینه از توانمندی‌های بالایی برخورداریم.
دکتر «مهرزاد لطفی» خدمات این مجموعه را از افتخارات دانشگاه دانست و افزود: از اولویت‌های مهم حوزه بهداشت و درمان، ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات سلامت است که توسعه کمی و کیفی این خدمات در راستای تحقق این هدف، با جدیت تمام در حال انجام است. مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز گفت: با حمایت‌های بی‌دریغ مسئولان سازمان اورژانس کشور، رئیس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون درمان دانشگاه، ۱۱ دستگاه آمبولانس جدید پیشرفته، به اورژانس فارس اختصاص داده شد.
دکتر «محمدجواد مرادیان» از نصب روزآمدترین تجهیزات پزشکی و امدادی در این آمبولانس‌ها‌ خبر داد و گفت: در این آمبولانس‌ها‌ جدیدترین تجهیزات روز دنیا نصب شده است و به دلیل قابلیت چهار چرخ متحرک قادر است در مکان‌های صعب‌العبور و لغزنده به راحتی تردد کند.
او هزینه هر یک از این آمبولانس‌ها‌ را در حدود دو میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: امیدواریم با افزوده شدن آمبولانس‌های جدید، بتوانیم آمبولانس‌های فرسوده را از ناوگان عملیاتی اورژانس فارس خارج کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی