[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

بهسازی مناطق آسیب دیده داراب با نظارت کارشناسان، روزنامه شیراز نوین

مهندس زهیر صدیقی کارشناس  بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور به اتفاق  مهندس عبادی کارشناس معاونت بازسازی و مسکن روستایی اداره کل بنیاد مسکن فارس و مهندس مهرداد کاوه مسئول تسهیلات مسکن روستایی بنیاد مسکن داراب از واحدهای احداث شده با تسهیلات بازسازی ناشی از خسارت سیل فروردین ماه 98 در شهرستان داراب بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس دراین بازدید  واحدهای احداثی با تسهیلات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی مورد ارزیابی کارشناسان قرار گرفت. مهندس زهیر صدیقی کارشناس  بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور با بیان اینکه سیل فروردین ماه امسال بسیاری از نقاط کشور را دچار خسارت کرد، افزود: در بازدید‌ها‌ی انجام‌شده از این مناطق کارشناسان از نزدیک در جریان روند ساخت و ساز مقاوم و رعایت اصول فنی در سطح روستاهای داراب  قرار گرفتند. وی اضافه کرد: حجم خسارت‌ها‌ در برخی از روستاهای کشور بسیار زیاد بوده در عین حال کار ارزیابی واحد‌های خسارت دیده و شروع ساخت و سازها در برخی از مناطق از جمله شهرستان داراب به‌سرعت پیش رفته است.
این کارشناس بنیاد مسکن کشور اضافه کرد:  عملیات بازسازی منازل سیل زده شهری و روستایی در بسیاری از روستاها از هفته‌های نخست پس از ارزیابی میزان خسارت وارد مرحله اجرایی شده است و در بسیاری از مناطق واحد‌های بازسازی شده به صاحبان آن تحویل داده شده است.
صدیقی افزود: در بسیاری از مناطق روستایی و شهری  در حال تهیه مصالح ساختمانی برای شروع عملیات بازسازی منازل مناطق شهری و روستایی هستیم و در اغلب مناطق هم  روستاییان برای تشکیل پرونده و تحویل مدارک مورد نیاز به بنیاد مسکن استان مراجعه کرده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی