[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

۸۰ فقره اوراق بهادار شهروندان در فارس به صاحبان آن برگردانده شد ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل پست فارس گفت:۸۰  فقره اوراق بهادار و مدارک شناسایی شهروندان توسط نامه‌رسانان امانت‌دار و صدیق این استان در سال‌جاری به صاحبان آن برگردانده شده است. به گزارش روابط عمومی پست فارس؛ محسن مفتح روز یک ‌شنبه در جمع مدیران استانی افزود: این اوراق و مدارک شامل وجه نقد، چک بانکی،گذرنامه، گوشی و جواز حمل اسحله شکاری بوده که پستچی‌ها‌ حین انجام وظیفه پیدا کردند. وی ادامه داد: ازاین تعداد 20 فقره چک بانکی با مبالغ بالا و مختلف دراقدامی خدا پسندانه به صاحبان آن برگردانده شده است. وی اظهارداشت: هم چنین ۳۰فقره گذرنامه، مدارک هویتی کارت بانکی  با ارزش که پس از شناسایی مالک آن تحویل  داده شده است. مفتح گفت: نامه‌رسانان درحین انجام وظیفه  و توزیع مرسوله در خیابان و معابر عمومی چهاردستگاه گوشی و سه فقره جواز حمل اسلحه شکاری را پیدا کرده  و با بررسی هویت به صاحبانش بازگرداندند.
مدیرکل پست فارس با تقدیر از نامه‌رسانان فعال در مجموعه پست گفت: این نامه‌رسانان با پیروی از منشور اخلاقی شرکت ملی پست نام خود را به نام امانت‌داران راستین پست ثبت کردند.
وی تأکید کرد: صنعت پست، به عنوان قدیمی‌ترین و مردمی‌ترین نهاد ارتباطی در کشور، با کاهش فاصله‌ها‌ و بهره‌وری زمان، به عنوان امانت‌دار مردم در توسعه خدمات عمومی نقش ویژه‌ای‌ را ایفا کرده است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی