[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

وریا غفوری دلیل رفتن استراماچونی را فاش کرد، روزنامه شیراز نوین

در بدو ورود کاروان استقلال ایران به شهر اربیل، نماینده شبکه‌های تلویزیونی کردزبان به سراغ کاپیتان آبی‌ها رفتند و گفتگوی نسبتاً مفصلی با این بازیکن به زبان محلی انجام دادند. شناخت کامل رسانه‌های جمعی اقلیم کردستان عراق از وریا غفوری کاپیتان کرد استقلال ایران باعث شد ثانیه‌هایی بعد از ورود کاروان این تیم فرودگاه شهر اربیل، وریا در محاصره این شبکه‌های تلویزیونی گفتگوی نسبتاً طولانی با آنها داشته باشد، جایی که غفوری ابراز امیدواری کرد در حضور گسترده فوتبال‌دوستان کردزبان نمایش خوبی از استقلال ارائه شود. گزیده ای از صحبت‌های کاپیتان استقلال با شبکه‌های پرطرفدار کردستان عراق و شهر اربیل به این شرح بود.
از حضور در اربیل خوشحالم
خیلی خوشحالم به اینجا (اربیل) آمدیم. بازی با الشرطه عراق، اولین بازی ما در لیگ قهرمانان آسیا محسوب می‌شود و ان‌شاءالله بتوانیم موفق باشیم. خوشحال می‌شوم ورزشگاه پر بشود. از تماشاگرای کرد که استقلال را تشویق می‌کنند.
استقلال تیم خیلی بزرگی است
همان طور که می‌دانید استقلال تیم بزرگی است. ان‌شاءالله بتوانیم بازی را ببریم و ۳ امتیاز را بگیریم. این اتفاق می‌تواند سرنوشت گروه را به شکلی که ما دوست داریم رقم بزند. شناخت چندانی از الشرطه نداریم؛ اما می‌دانیم قهرمان عراق هستند و بازیکنان تعیین کننده زیادی دارند.
بعد از چهار بازی دشوار به اربیل رسیدیم
در یک ماه گذشته استقلال ۴ بازی حساس پشت سر گذاشته است که آخرین بازی دربی تهران بود. مسلماً فشار خیلی زیادی به تیم وارد شده است؛ اما با این وجود باید با نهایت تلاش و آمادگی به مصاف الشرطه برویم. بازیکنان خوب و بزرگی در تیم داریم که هدفشان شاد کردن طرفداران میلیونی استقلال است.
کردها نه به خاطر من بلکه به خاطر استقلال حامی ‌ما هستند
هواداران کرد نه به خاطر من بلکه به خاطر علاقه به استقلال برای تشویق می‌آیند. ما تیم بزرگی هستیم که در هرکجای دنیا پشتیبان و حامیان زیادی داریم، چه در کردستان عراق، چه در کردستان ایران چه در کردستان ترکیه همه ما یکی هستیم و امیدوارم که با حضور آنها فردا ورزشگاهی مملو از جمعیت فوتبال‌دوستان کردزبان ببینیم.
‏تحریم‌ها مربی استقلال را جدا کرد
بله. تحریم‌ها روی فوتبال ایران و از همه مهم تر باشگاه استقلال تأثیر گذاشته است. اگر خبر داشته باشید، برای مربی ایتالیایی ما مشکل‌ساز شد، تا جایی که مربی‌های خارجی به راحتی نمی‌توانند در ایران فعالیت کنند. تحریم‌ها کمی ‌مشکل برای ما ایجاد کرده است که امیدوارم به زودی به پایان برسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی