[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

معاون پارلمانی رئیس جمهور: عملکرد اداره ورزش فارس شایسته تقدیر است، روزنامه شیراز نوین

حسینعلی امیری که شنبه 19 بهمن در مراسم افتتاح سالن ورزشی روستای بانوج از توابع شهرستان داراب سخن می‌گفت، با اشاره به توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان فارس در روستا‌ها و مناطق کم برخوردار افزود: دولت در لوایح، آیین نامه و بخشنامه‌های صادر شده از سوی خود همواره به ورزش نگاهی ویژه داشته است.
وی افزود: آنچه در این نگاه ویژه مدنظر بوده، توسعه عدالت محور و متوازن در استان‌های مختلف با اولویت توسعه مناطق روستایی و کم‌برخوردار بوده است.
معاون پارلمانی رئیس جمهور، توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان فارس را رخدادی قابل تحسین دانست و با بیان اینکه  شتاب توسعه استان فارس در زمان مسئولیت عنایت‌الله رحیمی ‌چند برابر شده، افزود: خوشحالی و لبخند نوجوانان و جوانان نفاط مختلف استان زمان بهره‌برداری از پروژه‌های ورزشی، خستگی را از تن مسئولان می‌زداید.
امیری عملکرد مجموعه مدیریتی اداره کل ورزش و جوانان فارس را شایسته تقدیر دانست و با بیان اینکه مدیر کل استان فارس جزو مدیران خوب دولت محسوب می‌شود، افزود: افزایش سه رقمی ‌سرانه ورزش در استان اتفاقی میمون و بزرگ است؛ اما ادامه روند خدمت رسانی به مردم می‌بایست بدون توقف ادامه یابد.
در ابتدای این مراسم، حیدرعلی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس گزارشی از 61 پروژه ورزشی که در دهه فجر امسال در استان فارس به بهره برداری رسیده یا خواهد رسید را ارائه داد.
گفتنی است با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور سالن چندمنظوره روستای بانوج از توابع شهرستان داراب در زمینی به مساحت 1500 متر و اعتبار یک و نیم میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی