[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

ناظم الشریعه: دلیلی نداشت دروغ بگویم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: قصد داریم در جلسه‌ای که بین رئیس کمیته فوتسال و سازمان لیگ برگزار می‌شود، هر چه زودتر بازی‌های پلی آف لیگ را برگزار کنیم.
محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درباره آخرین وضعیت تیم ملی اظهار داشت: هفته گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که به خاطر ویروس کرونا مسابقات جام ملت‌ها به تعویق افتاده و هنوز مشخص نیست این رقابت‌ها چه زمانی آغاز می‌شود. به دنبال همین مسئله ما تمرینات خودمان را انجام می‌دهیم. همچنین فردا آخرین روز مرحله دوم تمرینات تیم ملی است.
باید هرچه زودتر تکلیف بازی‌های پلی‌آف مشخص شود
او افزود: بعد از پایان تمرینات تیم ملی اردو‌ها تعطیل می‌شود و به همین خاطر قرار است من با رئیس کمیته فوتسال و آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال جلسه‌ای برگزار کنم تا در آنجا تصمیماتی بگیریم تا هرچه زودتر تکلیف مسابقات پلی‌آف لیگ برتر فوتسال را مشخص کنیم تا بتوانیم ملی‌پوشان خودمان را بیشتر در اختیار داشته باشیم و مشکلات تیم ملی را کم کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال درباره اینکه چرا می‌خواست از تیم ملی استعفا دهد، بیان داشت: من تمام واقعیات را گفتم و دلیلی نداشت بخواهم دروغ بگویم. تیم ملی فوتسال ما شرایط بسیار سختی را پشت سر گذاشته و من هم دنبال شلوغ کردن نبودم. خدا را شکر بهاروند سرپرست موقت فدراسیوین فوتبال به همراه پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال زحمات خود را در این مدت کشیدند و حدود ۴۰درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کردند. همچنین قرار شد با صحبت‌هایی که بین فدراسیون فوتبال با وزیر ورزش و جوانان صورت می‌گیرد، مابقی پول بازیکنان هم در بهمن ماه پرداخت شود.
ناظم الشریعه درباره بازی‌های دوستانه تیم ملی فوتسال با توجه به تعویق افتادن مسابقات جام ملت‌ها عنوان کرد: ما از قبل برنامه ریزی مدونی داشتیم، اما با توجه به موضوعی که پیش آمد، برنامه ریزی ما هم به هم خورد. ما با دوستانمان در کمیته فوتسال صحبت‌هایی را انجام داده‌ایم تا اینکه بتوانیم با چند تیم خوب اروپایی راجع به بازی تدارکاتی به توافقاتی دست پیدا کنیم. با توجه به آن که مسابقات جام ملت‌های اروپا روز‌های پایانی خودش را می‌گذراند، این بهترین فرصت است تا با آن‌ها چند بازی دوستانه انجام داده تا بازیکنان با آمادگی بالایی راهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا شوند.
مدیر فدراسیون فوتبال باید یک فرد قوی باشد
سرمربی تیم ملی فوتسال همچنین درباره انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال هم گفت: اگر بخواهیم واقعیات را بگوییم، باید عرض کنم که فدراسیون فوتبال باید یک مدیر قوی داشته باشد. یکی از مشکلاتی که اکنون فوتبال ما با آن مواجه است، نبود نقدینگی است. به اعتقاد من مدیر فوتبال باید مشاورانی داشته باشد که بتوانند او را از نظر مالی کمک کنند. این موضوع در همه جای دنیا در حال انجام است. ما باید کاری کنیم که مدیر فدراسیون فوتبال دستش به سوی هر کسی دراز نباشد. در حال حاضر افراد بزرگی در کشور ما حضور دارند که می‌توانند ریاست فدراسیون فوتبال را به عهده بگیرند. در زمان تاج زحمات زیادی برای فدراسیون فوتبال کشیده شد. همین الان هم حیدر بهاروند به نوبه خودش زحمات زیادی به خصوص برای ما فوتسالی‌ها کشیده است. به هر حال به نظر من نکته‌ای که می‌تواند خیلی مهم باشد این است که فدراسیون فوتبال باید از لحاظ مالی حمایت شود.
ناظم‌الشریعه همچنین درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال اظهار داشت: به هر صورت این انتخابی است که انجام شده و ما باید همگی از او حمایت کنیم. تیم میل فوتبال کشورمان الان در آسیا و جهان دارای قدرت است و مردم از تیم ملی توقع دارند، همان طور که از فوتسال توقع دارند بتواند در مسابقات بین‌المللی بهترین نتیجه را کسب کند. همان طور که گفتم، ما باید از اسکوچیچ هم مانند کی‌روش حمایت کنیم تا بتواند کارایی خود را نشان دهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی