[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

آبیدال: تمدید قرارداد مسی کار راحتی نیست، روزنامه شیراز نوین

اریک آبیدال، مدیر ورزشی بارسلونا، اظهار امیدواری کرد که لیونل مسی قراردادش را با این باشگاه تمدید کند؛ اما تأیید کرد که رسیدن به این هدف کار آسانی نیست. براساس بندی که در قرارداد مسی با بارسلونا وجود دارد، او می‌تواند در تابستان آینده این باشگاه را ترک کند و شایعه جدایی او بعد از درگیری اخیر او با آبیدال شدت گرفت.
آبیدال چند روز قبل ادعا کرد که بازیکنان بارسا در اخراج ارنستو والورده نقش داشتند؛ ادعایی که با واکنش مسی همراه و به یک بحران در باشگاه بارسلونا تبدیل شد. همین مسئله شایعاتی در مورد احتمال جدایی ستاره آرژانتینی و رفتن او به منچسترسیتی ایجاد کرد. مسی تا سال 2021 با بارسا قرارداد دارد؛ اما براساس بندی که در قرارداد او وجود دارد، می‌تواند در پایان همین فصل نوکمپ را ترک کند؛ هرچند او بارها اعلام کرده که می‌خواهد با پیراهن بارسا از فوتبال خداحافظی کند.
اکنون نشریه موندو دپورتیوو بخش دوم مصاحبه آبیدال را منتشر کرده که در آن، در مورد تمدید قرارداد مسی صحبت کرده است.
او گفت: این سوالی است که او باید پاسخ بدهد. امیدوارم او بماند. لئو گفته که بارسا برای او همه چیز است و اینکه می‌خواهد بماند؛ اما باید شرایط را بررسی کنیم. ما در مورد بهترین بازیکن دنیا صحبت می‌کنیم و تمدید قرارداد با چنین بازیکنی اصلاً آسان نیست.
کیکه ستین، سرمربی جدید بارسا، به تازگی اعلام کرد که دوست دارد نیمار را در تیمش داشته باشد؛ بازیکنی که در سال 2017 بارسا را به مقصد پی اس جی ترک کرد، اما در تابستان گذشته شایعات زیادی در مورد بازگشت او به نوکمپ به گوش می‌رسید.
آبیدال در این مورد هم گفت: من کاملاً موافقم؛ زیرا اگر در مورد هر بازیکن بزرگی از او سوال کنید، او همین را خواهد گفت. برای کیکه باعث افتخار است که با بازیکنی مانند نیمار کار کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی