[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

تلاش گواردیولا برای کمک به جان استونز، روزنامه شیراز نوین

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، اعلام کرد قصد دارد به جان استونز به اندازه کافی بازی بدهد تا او بتواند در فهرست انگلیس در یورو 2020 قرار بگیرد.
استونز که از ژانویه سال گذشته به دلیل مشکلات خانوادگی از فرم ایدئال خارج شد، در این فصل هم در بازی‌های کمی ‌در ترکیب اصلی سیتی به میدان رفت. او همچنین سال گذشته تنها دو بازی برای تیم ملی انگلیس انجام داد و کار سختی برای قرار گرفتن در فهرست سه شیرها برای یورو 2020 دارد. اما گواردیولا امیدوار است که مدافع جوان تیمش با بازی‌های بهتر در ماه‌های پیش رو، بتواند در برنامه‌های گرت ساوتگیت جای بگیرد.
او در پاسخ به سوالی در مورد بازی کردن استونز در یورو 2020 گفت: این مشکل من است. من هم انسان هستم و وقتی بازیکنانم ناراحت باشند، من هم ناراحتم. من می‌خواهم استونز در تیم ملی بازی کند. احساس من به او مثل همیشه است. من باید تصمیم گیری کنم و صادق باشم. راحت نیست که اریک گارسیا را به استونز ترجیح می‌دهم؛ اما او واقعاً خوب بازی می‌کند و شایسته این فرصت است. دلیل ویژه ای برای بازی نکردن استونز وجود ندارد.
نه تنها استونز، که همه بازیکنان می‌توانند برای تیم ملی بازی کنند. آنها باید در اینجا بهترین بازی‌هایشان را ارائه بدهند.
گواردیولا همچنین از اینکه تصمیمات داوری از جمله در مورد حرکت کردن دروازه‌بان‌ها موقع زدن ضربات پنالتی یکدست نیست، انتقاد کرد و گفت: در چمپیونزلیگ اگر آنها از خط دروازه جلوتر بروند، ضربه تکرار می‌شود؛ اما در لیگ برتر قانون جدید اعمال می‌شود. اینجا دروازه بان‌ها می‌توانند حرکت کنند و اگر توپ را دفع کنند، مردود نیست.
در یک کشور، یک تصمیم گرفته می‌شود و در کشور دیگر، به شکلی دیگر. مسئله گیج کننده تر، خطاهای هند است که در یک بازی گرفته می‌شود و در بازی دیگر نه.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی