[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۳
  • دوره جدید

وزیر بهداشت: آرزوهای بزرگ حوزه سلامت به برکت انقلاب محقق شد، روزنامه شیراز نوین


ایسنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه سردار شهید سلیمانی حتی با شهادتش هم وفاق ملی را تضمین کرد، گفت که به برکت انقلاب اسلامی آرزوهای بزرگ حوزه سلامت در اقصی نقاط ایران، محقق شد. دکتر سعید نمکی، در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهر لامرد، ضمن تبریک پیروزی انقلاب اسلامی، شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی را عامل وفاق ملی عنوان کرد.
وی در ادامه افتتاح مرکز MRI شهرستان لامرد، در آئین راهپیمایی ۲۲ بهمن در این شهرستان حضور یافت و به عنوان سخنران ویژه این آئین، پیرامون دستاوردهای ۴۱ساله انقلاب اسلامی در حوزه سلامت کشور سخن گفت. نمکی همچنین گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تحولات شگرفی به ویژه در حوزه سلامت کشور ایجاد شد که از آن جمله ‌می‌توان به توسعه قابل توجه حضور پزشکان و متخصصان ایرانی در تمامی مناطق کشور اشاره کرد. او با بیان اینکه در سال‌های پیش از انقلاب اسلامی، تنها ۶ دانشکده علوم پزشکی در کشور فعالیت داشت، از افزایش این تعداد به ۶۶ دانشگاه و دانشکده در کشور و تربیت متخصصان برجسته، به عنوان یکی از دستاوردهای مهم حوزه سلامت اشاره کرد.
وزیر بهداشت تعداد تخت‌های بیمارستانی در سال‌های پیش از انقلاب اسلامی را نیز ۵۶هزار تخت اعلام کرد که در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به ۱۲۰هزار تخت افزایش یافته است.
به گزارش ایسنا، دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت شامگاه دوشنبه ۲۱ اسفند، به استان فارس و شهرستان لامرد سفر کرد و بازدیدی شبانه از مراکز بهداشتی، درمانی داشت.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی