[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

حضور در انتخابات حضور با بصیرت است، روزنامه شیراز نوین

 سردار غیاثی گفت: حضور پُرشور مردم در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن نوید دهندۀ حضور گسترده مردم مؤمن و انقلابی در انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
به گزارش تنویر، سردار سید هاشم غیاثی در حاشیه حضور در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن شیراز ضمن تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: دیروز و در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین نماد‌های پایبندی ملت ایران به آرمان‌های انقلاب اسلامی شاهد حضور گسترده مردم هستیم که افتدار و عظمت ملت ایران را بار دیگر برای جهانیان به نمایش درآورده است.
وی با تأکید بر اینکه حضور گسترده مردم تجدید بیعت با شهدا و امام خامنه‌ای‌ (مدظله العالی) است، گفت: حضور پُرشور نسل نوجوان و جوان کشور و آحاد مردم با سلایق مختلف در این راهپیمایی گُواه سَرزندگی و حرکت رو به پیشرفت انقلاب اسلامی بوده و برای دشمنان انقلاب اسلامی و در رأس آن‌ها‌ شیطان بزرگ آمریکا دارای یک پیام کوبنده و بازدارندگی است.
فرمانده سپاه فجر با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: بدون شک راه و آرمان این شهید والامقام که اُسوه «بصیرت، انقلابی‌گری و ایثار» است برای همیشه در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی ثبت شده و هرگز از اذهان ملت ایران پاک نخواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: مطالعه زوایای مختلف شخصیت و سَبکِ زندگی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بهترین راه برای شناخت و درکِ مؤلفه‌های انقلابی‌گری و مدیریت بسیجی و جهادی است. 
سردار غیاثی با بیان اینکه این حضور با شکوه نوید دهندۀ حضور گسترده مردم مؤمن و انقلابی در انتخابات مجلس است، گفت: تمام زمینه‌ها‌ برای برگزاری باشکوه انتخابات مجلس شورای اسلامی و حضور گسترده مردم مؤمن و انقلابی استان فارس در این عرصه مهم و اساسی برای کشور، فراهم شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی