[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

پروژه‌های عمرانی رفاه شهروندان را هدف گرفته‌اند، روزنامه شیراز نوین


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار،   سروی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: با عزمی راسخ وجهادی پروژه‌های شهرداری منطقه چهار را در راستای تأمین رفاه و آسایش همشهریان گرامی یکی یکی به بهر‌ه‌برداری خواهیم رساند. وی با اشاره به مراحل اتمام  دو پروژه پارک محله تل‌بادی واقع در بلوار استقلال(محله تل‌بادی) و پروژه پارک هفتاد هزاری متری کشن، گفت: با توجه به اینکه اغلب پروژه‌های شهرداری منطقه چهار از اهمیت ویژه در توسعه زیر ساخت‌های عمرانی، خدماتی، گردشگری و فرهنگی و... برخوردار هستند تمام تلاشمان تسریع در روند اتمام پروژه‌های عمرانی در منطقه ‌می‌باشد.
وی افزود: هدف از احداث پارک 7هکتاری ایجاد فضایی برای گذران اوقات فراغت، ارتباط با طبیعت، ارتقا سلامت و نشاط شهروندان، گسترش و نگهداری از فضای سبز  توجه ویژه به مسائل زیست‌محیطی و کاهش آسیب‌های اجتماعی ‌می‌باشد. سروی با اشاره به اتمام مراحل ساخت پارک محله تل‌بادی گفت: این پارک در راستای افزایش تعاملات اجتماعی، سرزندگی، زیبا سازی محیطی، ارتقا نشاط و شادابی ساکنان محله اجرا و تقدیم شهروندان می‌گردد. شهردار منطقه چهار ادامه داد: عملیات عمرانی فضای باز شهری باغ جنت به متراژ 5هزار متر مربع  و عملیات موزاییک فرش  بلوار باهنر شمالی از دیگر پروژه‌های عمرانی منطقه می‌باشد که به تازگی عملیات عمرانی آن به پایان رسیده است. 
سروی افزود: از دیگر پروژه‌های در دست اجرا منطقه می‌توان به  ساماندهی حاشیه بلواررحمت حد فاصل بلوار سفیر به طرف خیابان صفایی شمالی، باغ ایرانی، بهسازی پارک جانبازان، عملیات عمرانی فضای شهری زیر پل کشن، زیرسازی، جدول و کانیوا گذاری در سطح منطقه ، آسفالت معابر، همچنین مرمت و بهسازی پارک‌ها‌ و پیاده‌روهای سطح منطقه اشاره کرد. 
این مقام مسئول در پایان گفت: به حول و قوه الهی و تلاش شبانه‌روزی نیروهای خدوم منطقه در خدمات‌رسانی بهینه و تأمین آرامش و رفاه شهروندان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی