[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

دو پروژه برق‌رسانی خط و پست ۶۳ کیلوولت بیضاء ۲ به بهر‌ه‌برداری رسید، روزنامه شیراز نوین

به میمنت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،  با حضور نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای‌ فارس،  فرماندار بیضاء، مقامات و مسئولان محلی، پروژه احداث  دو پروژه مهم برق‌رسانی خط و پست 63 کیلوولت بیضاء2با صرف هزینه 36 میلیارد تومان رسماً افتتاح و مورد بهر‌ه‌برداری قرار گرفت.
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای‌ فارس، سید علاءالدین خادم نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان برق خاطر نشان ساخت:  متخصصان صنعت برق در راستای کسب آسایش و ارتقاء سطح زندگی مردم نقش اساسی ایفا‌ می‌نمایند. 
وی در ادامه سخنان خود زمینه‌سازی برای توسعه  کشور در صنعت برق را امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر دانست و اظهار داشت: فعالیت و عملکرد صنعت برق نویدبخش آیند‌ه‌ای بسیار روشن و درخشان خواهد بود.  در ادامه مراسم، مهندس کریمی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای‌ فارس با گرامی‌داشت چهل و یکمین  سالگرد انقلاب اسلامی به ارائه عملکرد شرکت برق منطقه‌ای‌ فارس پرداخت.  وی اظهار داشت: یکی از صنایع توسعه یافته در دوران انقلاب اسلامی  صنعت برق است. در این صنعت طراحی و ساخت تجهیزات نیروگاهی، خطوط و پست توسط  مهندسان و متخصصان داخلی انجام‌ می‌شود. ما در این خصوص به خودکفایی رسیده‌ایم. مهندس کریمی  در بخش دیگر سخنان خود به معرفی دو پروژه برق‌رسانی احداث شده در شهر بیضاء پرداخت وگفت: پروژه برق‌رسانی  پست 63  کیلوولت بیضاء  به منظور تأمین برق مطمئن و پایدار برای مشترکین  با احداث 25‌کیلومتر خط دو مداره جمعاً  با صرف هزینه 36 میلیارد تومان احداث شده است که علاوه بر اشتغال‌زایی، زمینه‌ساز توسعه پایدار در بخش‌های صنعتی و کشاورزی در منطقه خواهد شد. 
وی درپایان خاطر نشان کرد:  23 پروژه مهم برق‌رسانی توسط برق فارس، در استان‌های فارس و بوشهر با صرف هزینه 839 میلیارد و 763 میلیون تومان احداث شده است که به میمنت فرارسیدن دهه فجرانقلاب اسلامی مورد افتتاح و بهره‌‌برداری قرار گرفت. 
گفتنی است که  از میان 23پروژه مهم احداث شده توسط شرکت برق منطقه‌ای‌ فارس 15 پروژه آن در سطح استان فارس احداث گردیده است که اعتبار ی بالغ بر 740 میلیارد 483 میلیون تومان را به خود اختصاص داده است و 8 پروژه مهم دیگر در استان بوشهر احداث شده است که 99میلیارد و 280میلیون تومان هزینه در بر داشته است. به همین مناسبت نیز  عملیات اجرایی سه پروژه برق‌رسانی پست سراج، پست برف فروشان و پست نور آباد 1 با اعتبار 140میلیاردتومان آغاز شد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی