[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

دستمزد کارگر معطوف به کار بهتر و بیشتر باشد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس؛ سهراب مختاری؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ارتباط معنا دار رابطه بین کارگر، کارفرما و بخش حاکمیت در تحقق موفقیت عنوان کرد: امروز چه بخواهیم؛ چه نخواهیم برای تحقق موفقیت مسائل و مشکلاتی وجود دارد و از این رو کارگر، کارفرما اگر به دنبال موفقیت هستند باید به فکر تولید ثروت باشند.
‎مختاری با اشاره به اینکه مالکیت کارگاه از نظر اسمی متعلق به کارفرما است؛ تصریح کرد: در واقع  مالک هر واحد کارگاهی و اقتصادی از نظر معنوی علاوه بر  کارفرما؛ کارگر و حتی دولت است.
‎مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس در جمع کارگران‌ و کارفرمایان گفت: در فضای کارگری و کارفرمایی ضروری است که کارگر کار را بهتر و بیشتر انجام دهد و کارفرما مدیریت حرفه‌ای‌ بهتر داشته‌باشد و ما دولتی‌ها‌ هم باید برای تحقق این موفقیت  بصورت حقیقی در خدمت تولید باشیم.
‎مختاری با تأکید بر افزایش تولید واحد‌های کارگاهی گفت: تلاش برای تولید بیشتر و افزایش کیفیت تولید با هم‌افزایی کارگر و کارفرما محقق ‌می‌شود.
‎مختاری تصریح کرد: در صورت تحقق چنین موضوعی علاوه بر حفظ فرصت‌های شغلی بر تعداد آنها نیز افزوده ‌می‌شود و این موضوع در صورت عملیاتی شدن تحقق فرمایش مقام‌معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و استراتژی‌های دولت است.
‎مدیرکل تعاون؛ کار و رفاه اجتماعی فارس افزود: همه آحاد جامعه در تحقق اشتغال اعم از مسئولان تا مردم نیز مسئولیت دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی