[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۰
  • دوره جدید

گام دوم انقلاب نیازمند شکل‌گیری مجلس کارآمدتری است، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، مجلس را یکی از نمادهای مردم سالاری در نظام جمهوری اسلامی دانست و ابراز امیدواری کرد که در گام دوم انقلاب و با حضور هوشمندانه مردم در انتخابات، شاهد شکل‌گیری مجلسی قوی‌تر و کارآمدتر از گذشته باشیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد علی‌اکبری، که به عنوان سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن شیراز سخن می‌گفت، ضمن قدردانی از مردم برای حضوری پرشور و شعور در راهپیمایی چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، این حضور را نشانه‌ی تداوم حرکت مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران در مسیر اهداف متعالی انقلاب و پیش زمینه‌ای برای برگزاری یک انتخابات با شکوه دیگر در اسفند ماه امسال دانست.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه با ابراز امیدواری نسبت به شکل‌گیری مجلسی قوی و کارآمد در سال‌های آغازین گام دوم انقلاب و امید به اینکه مردم نمایندگانی پاک، مردمی و اهل تدبیر را در انتخابات دوم اسفندماه برگزینند، گفت: انتظار داریم مردم فارس و شیراز هم بهترین‌ها را در آغاز چهل ساله دوم انقلاب، به مجلس بفرستند.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه نخستین ٢٢ بهمن گام دوم انقلاب را سپری ‌می‌کنیم، گفت: شیرازی‌ها جزو اولین کسانی بودند که با حضور و راهبری رجال نامی و شایسته خود، به نهضت امام(ره) پیوستند. علی‌اکبری خاطرنشان کرد: امسال سال عجیبی برای مردم ما بود و یوم‌الله‌های دیگری به تقویم ما اضافه شد، بزرگترین آن ٤٠ روز پیش در شهادت بزرگ حاج قاسم سلیمانی شکل گرفت و معلوم شد که مجاهدت، رشادت، دیانت، ایمان، عشق و اخلاق او نزد خدای متعال پسندیده است.
او پیوست شهادت بزرگ حاج قاسم سلیمانی را حضور بی‌نظیر و باشکوه ملت مردم و امتداد خط مقاومت در منطقه عنوان و خاطرنشان کرد: گام دوم انقلاب با خون مطهر شهدای مقاومت آغاز شد که حتماً گامی سریع‌تر و استوارتر خواهد بود.
علی‌اکبری ضمن ابراز امیدواری نسبت به اینکه فارس و شیراز در گام دوم انقلاب باز هم خوش بدرخشند و به سازندگی کشور هم کمک کنند، انتخابات اسفندماه را امتحان بزرگ داخلی نظام دانست و بیان کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی نماد مردم سالاری دینی در ایران و نشانه روش‌مندی مردم ما در مدیریت کشور است.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: مردم ایران و استان فارس همیشه در نسبت‌های بالای میزان مشارکت در انتخابات قرار داشته‌اند و این بار هم به اسم حاج قاسم و اسم شهدای مقاومت، شهدای دلاور مدافع حرم، هشت سال جنگ تحمیلی و انقلاب پای صندوق‌های رأی خواهند رفت و حضور حداکثری را خلق خواهند کرد.
علی‌اکبری همچنین امتحان دوم ملت ایران را منطقه‌ای دانست و تأکید کرد که این امتحان، حمایت و دفاع از حقوق ملت مظلوم فلسطین و تمامیت ارضی دنیای اسلام خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی