[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

۸ طرح برق رسانی در ایستگاه برق بندرگناوه افتتاح شد ، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی  ۸ طرح برق‌رسانی در استان بوشهر با اعتبار ۹۹ میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان  باحضور عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، در ایستگاه ۲۳۰ کیلوولت بندرگناوه به بهره‌برداری رسید. 
به گزارش دفترروابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای‌ فارس مهندس عبدالعزیز کریمی مدیرعامل صنعت برق فارس و بوشهر در این  آئین گفت: صنعت برق کشور با تدوین برنامه‌های راهبردی به سمت خودکفایی در حرکت است و این وزارتخانه در سالیان متمادی با عزمی راسخ و با بکارگیری توان مهندسی و مدیریتی بخش‌های مختلف دولتی و خصوصی و سرمایه‌گذاری عظیم، زمینه‌سازی پیشرفت و پیشران در حوزه‌های اقتصادی را برای کشور فراهم کرده است. عبدالعزیز کریمی افزود: در این راستا صنعت برق فارس و بوشهر باوجود شدیدترین تحریم‌های ظالمانه اقتصادی همواره بیشترین بهره‌برداری از پروژه‌های برق‌رسانی را در سال‌های اخیر در کارنامه خود داشته است در این راستا پروژه افزایش ظرفیت پست 230 کیلوولت گناوه با نصب یکدستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت 160مگاولت آمپر 26 میلیارد تومان هزینه در بر داشته است که درپایداری برق منطقه تأثیر به‌سزایی دارد. 
وی اظهارداشت: در دهه مبارک فجر امسال به‌طور هم‌زمان ۸ پروژه مهم برق‌رسانی با صرف هزینه ۹۹ میلیارد و ۲۸۰‌میلیون تومان در استان بوشهر در بخش انتقال و فوق توزیع که به عنوان زیرساخت انرژی برق در استان مطرح است به بهره‌برداری  رسید. مدیرعامل صنعت  برق فارس و بوشهر افزود:  تعداد قابل توجهی طرح فعال داریم که در سال آینده در بخش انتقال و فوق توزیع افتتاح خواهد شد که وضعیت ظرفیت‌های استان بوشهر به‌طور قابل‌ملاحظه‌‌ای‌ افزایش خواهد یافت. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی