[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

نخستین همایش بانوی خدمت در شیراز برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

نخستین همایش بانوی خدمت با حضور زنان فعال در مجموعه پست روزچهارشنبه درمحل سالن همایش‌های پست فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پست فارس؛ در این همایش مدیرکل بانوان و خانواده استانداری فارس، سرپرست پست بانک فارس و مدیرکل پست فارس از 30 بانوی نمونه در مجموعه پست فارس تجلیل کردند.
مدیرکل  بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: کسانی که به عنوان بانوی خدمت معرفی ‌می‌شوند مروج امید و نشاط در درون مجموعه خود باشند.
سیده معصومه دستغیب در این همایش افزود: بانوان خدمت باید الگوی تلاش و کوشش درجامعه باشند.
وی به نقش اصلی زنان در جامعه اشاره کرد و گفت: نقش زنان اصلاح و تغییر فرهنگ‌ها‌ست و اگر فرهنگ درمسیر اصلی خودش قرار گیرد در اینجا نقش‌آفرینی زنان نمود بیشتری پیدا‌ می‌کند.
وی از بانوان شاغل درمجموعه ادارات خواست که دچار روزمرگی  نشوند زیرا روزمرگی آفت است که زنان را ازمسیر اصلی خودش باز ‌می‌دارد و نقش آنان را کمرنگ می‌کند.
سرپرست پست بانک فارس هم گفت: زنان با تلاش وکوشش، دانش‌اندوزی و خلاقیت توانمندی‌های خود را در این استان به نمایش گذاشتند. فاطمه دهقانی افزود: زنان تحصیل‌کرده‌ای‌ در استان در پست‌های مدیریتی حضور دارند که این نشان از بلوغ زنان دارند.
مدیرکل پست فارس با گرامیداشت روز زن و مقام مادر و با اشاره به فرمایش امام راحل در خصوص اینکه نقش بانوان والاتر از نقش مردان است، گفت: بانوان نقش تعیین کننده‌ای‌ در اداره امور خانواده و جامعه دارند چنانکه تربیت نسل آینده هر جامعه‌ای‌ به دست آن‌هاست.
محسن مفتح افزود: زنان امروزه در بیشتر حوزه‌های جامعه فعالیت دارند که این نشان از عزم توانایی، توانمندی و دانایی جدی آنها دارد.
وی ادامه داد: حضور زنان در عرصه‌های مختلف اجتماعی نمونه بارز توانایی و قدرت هستند که ‌می‌تواند مردانی با ایمان و با تقوا را در دامان خود پرورش دهند.
مفتح افزود: بانوان شاغل هم در سنگر خانواده و هم در سنگر کار و کوشش در محیط‌های اداری، نقش خود را به شایستگی ایفا کرده و خدمات قابل تقدیری را به جامعه خود ارائه نموده‌اند.
در پایان به مناسبت فرارسیدن هفته گرامیداشت مقام زن و میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از30 بانوی نمونه پست تقدیر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی