[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

برگزاری همایش پدران آسمانی در اقلید، روزنامه شیراز نوین

همایش پدران آسمانی به مناسبت میلاد باسعادت امام علی(ع) در آستان امامزاده عبدالرحمان اقلید برگزار شد.
امام جمعه اقلید در همایش و جشن بزرگ پدران آسمانی که شامگاه دوشنبه با حضور نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولان شهرستانی و خانواده معظم شهدا و عموم مردم در آستان مقدس امامزاده عبدالرحمان و در جوار گلزار شهدای مرکزی این شهر برگزار شد، ماه رجب و میلاد باسعادت امام علی(ع) را تبریک گفت.
حجت‌الاسلام محمدصادق طالبی از عظمت و بزرگی امیرالمؤمنین سخن گفت و با بیان اینکه همواره جایگاه و ریاست در اختیار ایشان بود، تصریح کرد: امام علی(ع) هیچ‌گاه تسلیم مقام و منصب نبود.
 امام جمعه اقلید به روش حکومت این امام اشاره و بر لزوم الگو گرفتن از ایشان در تمام امور تأکید کرد و گفت: مسئولان بکوشند گوشه‌ای از مشکلات مردم را حل کنند و گره‌ای را بگشایند و اگر توان رفع مسئله‌ای را ندارند، با سعه‌صدر و دلسوزی موجب دلگرمی و احترام ارباب‌رجوع شوند.
طالبی افزود: با توجه به شعار سال و سفارش‌های مقام معظم رهبری در راستای اقدام جدی برای ارتقا و پویایی اشتغال و تولید به ویژه ایجاد اشتغال برای جوانان تحصیل‌کرده‌های مملکت، باید عزم را جزم کرده و محکم و استوار گام برداریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی