[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

صیانت از آرای مردم را تضمین می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

ایسنا-  رئیس ستاد انتخابات استان فارس تأکید کرد که با تمام توان و اختیار، صیانت از آرای مردم را مانند دوره‌های قبل انتخابات، تضمین خواهد کرد.
احمد احمدی‌زاده در جلسه توجیهی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز کشور بیش از هرزمان نیازمند آرامش در پناه اجرای قانون بوده و به تلاش برای تقویت سرمایه اجتماعی نیاز داریم، آرای مردم را حق‌الناس برشمرد و به کاندیداهای حاضر در جلسه اطمینان داد که با استفاده از ظرفیت‌ها و اختیارات قانونی، تمام توان خود و مجموعه ستاد انتخابات فارس را برای صیانت از آرا و حفظ امنیت و آرامش و سلامت انتخابات این دوره به کار خواهد بست.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، وی با قدردانی از حضور کاندیداها در این دوره از انتخابات، تأکید کرد که انتخابات به عنوان یک رخداد سیاسی و تعیین کننده سرنوشت جوامع مختلف در نظام‌های سیاسی مردم‌سالار، می‌تواند تقویت کنند امنیت ملی باشد.
احمدی‌زاده ادامه داد: این مهم در جمهوری اسلامی ایران دوچندان دارای اهمیت و در اصل 6 قانون اساسی اداره امور کشور را متکی به آراء مردم کرده که از آغاز انقلاب به درستی و بدون هیچ وقفه‌ای‌ انجام شده است.
رئیس ستاد انتخابات استان فارس، وحدت ملی و همبستگی و صیانت از سرمایه اجتماعی التزام به آرمان‌های انقلاب اسلامی و قانون اساسی پرهیز از تبدیل رقابت‌های انتخاباتی به دو قطبی شدن فضای جامعه، التزام به رعایت قوانین و مقررات مربوط به انتخابات، ممنوعیت تحریک احساسات قومی و اجتناب از ایجاد چالش‌های سیاسی و اجتماعی، ممنوعیت هرگونه تخریب شخصیت‌های حقیقی، حقوقی، ملی و ورود به حریم شخصی و خانوادگی نامزدها و دادن وعده‌های خارج از اختیارات قانون مجلس را از نکاتی دانست که باید در تبلیغات مورد توجه کاندیداها باشد.
وی با اشاره به اهداف دشمنان در از بین بردن اعتماد مردمی نسبت به نظام و دولت افزود: از تریبون نظام برای امید‌آفرینی بهره‌گیری شود هر چند مسئولان از نقد منصفانه استقبال می‌کنند اما مرز نقد و تخریب کاملاً مشخص بوده و این دو مقوله با هم متفاوت است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی