[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

ارسال دو کامیون کمک‌های مردمی به سیستان و بلوچستان، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر فارس از ارسال دو دستگاه کامیون حامل کمک‌های غیرنقدی مردمی فارس به هموطنان سیل زده استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان فارس، حسین درویشی با اشاره به اعلام فراخوان سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از زمان وقوع سیل در استان‌های جنوب و جنوب شرق کشور، اظهار کرد: استان فارس نیز با فعالسازی پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی و فراخوان‌های تخصصی و عمومی، کمک به آسیب‌دیدگان سیلاب در این مناطق به ویژه استان سیستان و بلوچستان را در دستور کار قرار داد.
درویشی با بیان اینکه تاکنون بیش از 3 میلیارد ریال کمک‌های نقدی از طریق پایگاه‌ها‌ و صندوق‌های برپا شده جمعیت هلال‌احمر فارس به نفع سیل زدگان استان‌های جنوب و جنوب شرق کشور جمع‌آوری شده است، افزود: این کمک‌ها‌ به شماره حساب متمرکز 99999 جمعیت هلال‌احمر واریز گردیده است. وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: علاوه بر کمک‌های امدادی جمعیت هلال‌احمر و همچنین کمک‌های شهرستانی که با هماهنگی شعب این جمعیت به استان‌های سیستان و بلوچستان و هرمزگان ارسال گردیده است، در طی هفته گذشته دو دستگاه کامیون حامل کمک‌های غیرنقدی مردمی فارس به شهرستان فنوج در استان سیستان و بلوچستان فرستاده شد. مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر فارس اضافه کرد: محموله‌های یاد شده شامل مواد غذایی، بهداشتی، شوینده، پوشاک، پتو، آب معدنی، برخی اقلام خانگی و سایر ملزومات مناطق سیل‌زده بوده است. درویشی در پایان تصریح کرد: آمار تکمیلی کمک‌های فارس به مناطق سیل زده پس از جمع بندی نهایی اطلاع‌رسانی خواهد شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی